گارد محافظ ملخ

تضمین بالاترین کیفیت و پایینترین قیمت ، گارد محافظ و قطعات یدکی کوادکوپتر در فروشگاه کالا آرسی

واردات مستقیم انواع کوادکوپتر و قطعات یدکی اورجینال

گارد محافظ ملخ چیست؟

گارد محافظ ملخ ، یکی از اجزای مورد نیاز در انواع کوادکوپتر می باشد ، کاربرد گارد محافظ ملخ زمانی اهمیت پیدا می کند که بخواهید کوادکوپتر خود را در یک فضای بسته پرواز دهید و یا در پرواز مبتدی هستید و نیازمند تمرین و ممارست می باشد تا سطح کیفی پرواز خود را ارتقا بخشید ، در این میان است که معنای گارد محافظ کاملا مشخص می گردد.

گارد محافظ ملخ ، یکی از اجزای مورد نیاز در انواع کوادکوپتر می باشد ، کاربرد گارد محافظ زمانی اهمیت پیدا می کند که بخواهید کوادکوپتر خود را در یک فضای بسته پرواز دهید.

گارد محافظ ملخ کوادکوپتر

اهمیت استفاده از گارد محافظ ملخ کوادکوپتر

تصور کنید برای اولین بار است که میخواهید یک کوادروتور را پرواز دهید ، و طبیعتا استرس نیز دارید ، در هنگام تیکاف ملخهای پرنده با شتاب و قدرتی شروع به چرخیدن می نمایند تا بتوانند نیروی لیفت مورد نظر کوادکوپتر را ایجاد کرده تا مولتی روتور از روی زمین تیکاف نماید ، حال تصویر کنید که در اثر یک اشتباه ممکن است پرنده شما منحرف شده و به اطراف متمایل گردد ، در این حین اولین نکته ای که به ذهن می رسد این است که کوادکوپتر به کجا برخورد خواهد کرد ، اگر شانس بیاورید و شخصی در معرض برخورد با پرنده قرار نگرفته باشد ، طبیعتا در صورتی که نتوانید پرنده را به حالت پرواز نرمال در بیاورید ، به سمت مانعی رفته و به آن برخورد می کند.

اهمیت استفاده از گارد محافظ ملخ کوادکوپتر

اهمیت استفاده از گارد محافظ ملخ کوادکوپتر

جنس گاردهای محافظ (متریال ساخت گارد محافظ ملخ)

شاید سوالی که به ذهن خیلی از اعلاقه مندان برسد این است که معمولا محافظهای ملخ کوادکوپتر را از چه متریالی می سازند؟! در پاسخ به این سوال باید گفت بسته به حنس بدنه و متریال استفاده شده در بدنه کوادکوپتر ، جنس گارد آن را نیز تعیین می کنند ، ولی در نهایت باید وزن محصول به حداقل ممکن برسد ، در واقع استحکام بالا ، ضربه پذیری و در عین حال سبک بودن وزن مهمترین عامل برای ساخت و تولید blade guards می باشد ، جنس گاردهای محافظ معمولا از پلاستیک فشرده PVC ، کربن ، آلومینیوم و یا ترکیب این ۳ متریال استفاده می گردد ، متریال پلاستیک فشرده با الیاف کربن علاوه بر مقاومت بالا و سبک بودن ، دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.

شاید سوالی که به ذهن خیلی از اعلاقه مندان برسد این است که معمولا محافظهای ملخ کوادکوپتر را از چه متریالی می سازند.

جنس گارد محافظ (متریال ساخت گارد محافظ ملخ)

بعد از برخورد اولین قسمتی که آسیب می بیند کجاست؟

بعد از برخورد کوادکوپتر به مانع قدرت ملخها به قدری پر شتاب است که میتواند به ملخها ، موتور ، و حتی برد اصلی آسیب وارد کند ، معمولا اولین بخشی که دچار آسیب می شود ملخ و موتور مولتی روتور است ، در اینجاست که کاربرد محافظ ملخ بسیار پر رنگ شده و وجود آن الزامی می گردد.

چنانچه محافظ ملخهای کوادکوپتر خود را به درستی نصب نمایید ، در حین برخورد اولین قسمتی که در معرض ضربه قرار میگیرد گاردهای محافظ هستند ، گارد محافظ علاوه بر اینکه از ملخ کوادکوپتر محافظت کرده ، باعث می شود تا افراد یا وسایلی که در معرض ضربه قرار میگیرند نیز محافظت گردند و از نظر ایمنی پرواز بسیار مورد توجه است.

گارد محافظ ملخ ، به نوعی نقش کلاه کاسکت را برای کوادکوپتر شما ایجاد می کند ، معمولا پرنده های اسباب بازی و کوادکوپتر های حرفه ای از گارد محافظ استفاده می کنند و در پاره ای از اوقات کمپانیهای سازنده برای پرنده های حرفه ای خود گارد محافظ در نظر نمیگیرند ، به طور مثال کوادکوپتر مویک گارد محافظ ندارد ، اما اصول ایمنی پرواز با مولتی روتور ایجاب میکند که حتما از گارد برای کوادکوپتر استفاده نمایید.

فروشگاه کالا آرسی و ارائه انواع گارد محافظ

فروشگاه کالا آرسی به عنوان وارد کننده محصولات آرسی و مخصوصا کوادکوپتر ، سعی دارد تا کلیه قطعات یدکی مورد نیاز شما را تامین کرده و همیشه قطعات اورجینال و با کیفیت اصلی را در اختیار علاقه مندان قرار دهد ، در این بخش کلیه گاردهای محافظ برای انواع کوادکوپتر که در فروشگاه موجود می باشد را میتوانید ملاحضه کرده و به صورت آنلاین سفارش دهید ، بعد از خرید کوادکوپتر تامین قطعات یدکی را به عهده کالا آرسی بگذارید.