راهنمای خرید کوادکوپتر

کوادکوپتر های مبتدی ارزان قیمت ، خرید کوادکوپتر ارزان ، فروشگاه کالا آرسیکوادکوپترهای نیمه حرفه ای ، خرید پهپاد نیمه حرفه ای ، تکنولوژی کوادکوپترهای نیمه حرفه ای در فروشگاه کالا آرسی.کوادکوپتر حرفه ای ، پهپاد حرفه ای ، خرید کوادروتور حرفه ای ، قیمت پهپاد حرفه ای ، کارایی و تکنولوژی بالا در پهپادهای حرفه ای در کالا آرسی

فروش ویژه کوادکوپتر T70VR

کواد کوپتر | کوادروتور

تضمین بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت کواد کوپتر در فروشگاه کالا آرسی

واردات مستقیم انواع کواد کوپتر و مولتی روتور بدون واسطه در ایران

کواد کوپتر یک نوع از مولتی روتور می باشد که با ۴ عدد موتور نیروی لیفت را ایجاد کرده تا مولتی روتور به پرواز در آید، هیچ فرقی بین کوادروتور با کواد کوپتر وجود ندارد، تنها اسم این مولتی روتورها را در پاره از مواقع کواد کوپتر و در پاره ای دیگر کوادروتور می نامند. در واقع نام گذاری مولتی روتوری که از ۴ عدد موتور بهره میگیرد به عنوان کواد حالا یا کوپتر یا روتور منعی ندارد، به صورت کلی میتوان مولتی روتور ، کوادروتور ، هگزا و اوکتا روتور را به عنوان نوعی از هلیکوپتر یا پرنده های عمود پرواز نام گذاری کرد، فروشگاه کالا آرسی به عنوان اولین مرجع تخصصی در زمینه بررسی و ارائه محصولات مرتبط با رادیو کنترل به خصوص خرید کواد کوپتر در خدمت شما عزیزان می باشد.

چطور یک کواد کوپتر خوب انتخاب کنیم؟

برای خرید یک کواد ایده آل ابتدا باید مشخص کنید برای چه کاری میخواهید کواد کوپتر بخرید، سپس میزان هزینه خود را برای خرید مشخص کنید و در نهایت گزینه های موجود در سایت و مشاوره با کارشناسان کالا آرسی میتواند راه گشا باشد تا بهترین کواد را انتخاب کنید، مطمئن باشید که با هر سلیقه و هزینه ای به سایت کالا آرسی سر بزنید دست خالی بر نخواهید گشت!

کواد کوپتر و انتخاب صحیح آن یکی از دغدغه های اصلی کاربران است ، کالا آرسی در انتخاب صحیح کواد کوپتر در کنار شماست.

کواد کوپتر و انتخاب صحیح

کمپانی های تولید کننده کواد کوپتر

کمپانی های بیشماری امروزه به ساخت و تولید پهباد اقدام میکنند، اما کمپانی های مطرح که در این عرصه بسیار خلاق و قدیمی هستند و مولتی روتور های بسیار خوبی معرفی کرده اند ، در زمینه کواد های اسباب بازی و سرگرمی اولین برند معتبر syma می باشد دومین برند که محصولات بسیار با کیفیتی تولید کرده است کمپانی mjx می باشد، در مورد کواد های حرفه ای برند اول و آخر DJI است که در مرحله بعدی میتوان کمپانی والکرا را معرفی کرد در این بین کمپانی cherson نیز هم کواد کوپتر سرگرمی تولید میکند و هم کواد حرفه ای، لازم به ذکر است که کمپانی helicute نیز در این عرصه بسیار موفق عمل نموده است.

کوادروتور چیست؟ و چه فرقی با کواد کوپتر دارد؟

کوادروتور نوعی از مولتی روتور است که با ۴ عدد موتور الکتریکی نیروی برا یا لیفت را تولید کرده و سبب به پرواز در آمدن مجموعه (کوادروتور) می گردد. در یک مجموعه منظم پروازی باید تمام نکات ایمنی رعایت گردد، معمولا ایجاد هماهنگی بین موتورها توسط فلایت کنترل انجام شده تا بتواند بیشترین بازدهی و توان استیبل بودن دستگاه را فراهم آورد.

در واقع فرق عمده ای بین کواد کوپتر و کوادروتور نیست ، بهتر است بگوییم این دو یک روح هستند در دو قالب ، یا به عبارتی فقط معنای تلفظی کلمه متفات است و کواد کوپتر همان کوادروتور است که از ۴ عدد موتور یا روتور جهت ایجاد نیروی لیفت استفاده می کنند.

فروشگاه کالا آرسی با بیش از ۳ سال سابقه مفید در زمینه واردات و عرضه انواع مولتی روتور و هلیشات سعی دارد بستری مناسب را با قیمتهای واقعی برای مشتریان عزیز به ارمغان آورد، امید است با یاری خداوند متعال بتوانیم در این زمینه کوشا باشیم.

تفاوت عمده بین کوادروتور و کواد کوپتر فقط نام تلفظ آنهاست و هیچ فرقی بین کواد کوپتر و کوادروتور نیست.

تفاوت عمده بین کوادروتور و کواد کوپتر

کوادروتور ایده آل

یک کوادروتور ایده آل باید از نظر فنی و از نظر ظاهری دارای مشخصه هایی باشد که به توضیح آنها خواهیم پرداخت، یک پرنده ایده آل باید از نظر اندازه استاندارد بوده تا بتواند علاوه بر پرواز راحت ، قدرت مناسب جهت حرکت به طرفین را داشته باشد، بدین ترتیب حتی در زمان وزش باد نیز میتوانید آن را به پرواز در بیاورید و از پرواز خود لذت ببرید.

انتخاب صحیح

میخواهید یک کواد کوپتر بخرید ولی نمیدانید کدام یک مناسب شماست؟! اصلا نگران نباشید، کالا آرسی در خدمت شما خواهد بود، برای انتخاب یک مجموعه عالی ابتدا باید میزان هزینه را مشخص کنید، بله هزینه ای که برای خرید کوادروتور خود در نظر دارید ، بعد از مشخص شدن هزینه باید ببینید هدفتان از خرید یک مولتی روتور چیست؟ چنانچه قصد خرید برای تفریح داشته باشید مطمئن باشید که گزینه های بیشماری برای انتخاب پیش روی شما قرار دارد، در نهایت میتوانید برای انتخاب بهتر با مشاوران کالا آرسی مشورت کرده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

از مشاوره تا خرید کوادروتور

فرشگاه آرسی کالا با داشتن کارشناسانی مجرب و با تجربه در زمینه محصولات آرسی RC (رادیو کنترل) در خدمت علاقه مندان به این رشته جذاب می باشد، اگر قصد خرید هر محصول رادیو کنترلی بخصوص کوادرتور را دارید بهتر از قبل از خرید مشاوره بگیرید فروشگاه آرسی کالا در این زمینه در خدمت شما عزیزان خواهد بود، در این قسمت از وب سایت آرسی کالا می توانید جدیدترین کوادروتورها را مشاهده نمایید و توضیحات آن را مطالعه کنید و در صورتی که تمایل داشتید به صورت آنلاین خرید نمایید.

از مشاوره تا خرید کوادروتور در خدمت شما هستیم ، فقط کافیست با کارشناسان کالا آرسی مشاوره نمایید.

از مشاوره تا خرید کوادروتور

نحوه خرید کواد کوپتر در کالا آرسی

خرید کواد کوپتر در کالا آرسی بسیار آسان است، فقط کافیست محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید، همه چیز مهیاست تا بهترین محصول را در اختیار داشته باشید، فروشگاه کالا آرسی با بهره گیری از متخصصان مجرب و تیم متخصص در کنار شما خواهند بود تا بهترین انتخاب را داشته باشید، در بخش توضیحات هر محصول سعی شده است تا با بررسی دقیق هر محصول به صورت واقع گرا شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری نماییم.