کواد کوپتر فانتوم

کواد کوپتر فانتوم ، جزو محصولات کمپانی DJI می باشد و به دلیل کیفیت بالای ساخت امروزه مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار گرفته است، کواد کوپتر فانتوم دارای خصوصیات ویژه مثل GPS و دوربین حرفه ای می باشند که در سری جدید محصولات DJI کواد کوپتر فانتوم مجهز به سنسورهای ویژه ای شده اند که با توجه به کلاس پروازی آنها بسیار حائز اهمیت می باشند.

چرا کواد کوپتر فانتوم؟

معمولا اگر به دنبال انجام پروژه های هلیشات حرفه ای هستید که قیمت مناسب در مقابل آپشنهای بسیار زیادی که پیش روی شماست برایتان اهمیت دارد ، انتخاب کوادروتور فانتوم میتواند بهترین گزینه برای شما باشد ، کمپانی DJI هر آنچه شما خواسته اید را فراهم نموده است تا بیشترین بازدهی را دریافت کنید.

کدام کواد فانتوم برای من مناسب است؟

در معرفی کوادروتورهای فانتوم میتوان گفت کمپانی DJI از فانتوم ۱ به بازار عرضه نموده است ، این محصول دیگر تولید نمیشود بعد از ارائه فانتوم ۱ ، خیلی سریع با بر طرف نمودن ایرادات آن فانتوم ۲ به بازار معرفی شد ، فانتوم ۲ در دو ورژن به عناوین PHANTOM 2 و فانتوم ۲ ویژن پلاس معرفی گردید ، هم اکنون هم خیلی از علاقه مندان به صنعت هلیشات از این فانتوم استفاده می کنند این مدل فاقد دوربین بود ولی دیری نگذشت که dji با معرفی فانتوم ۳ در ورژنهای مختلف توجه همه را به سوی خود جلب کرد.

کواد کوپتر فانتوم 2 یکی از محصولات پرطرفدار DJI می باشد که در ورژن بعدی آن یعنی کوادروتور فانتوم 2 ویژن پلاس معرفی شد و درحال حاضر تولید نمی گردد.

کواد کوپتر فانتوم ۲

ورژنهای مختلف فانتوم ۳ کدام است؟

فانتوم ۳ در ورژنهای فانتوم ۳ استاندارد ، فانتوم ۳ ادونس ، فانتوم ۳ با دوربین ۴K و فانتوم ۳ پروفشنال معرفی گردید که هر کدام ویژگیها و مشخصات خود را دارند ، در واقع dji سعی کرده تا برای همه سلیقه ها و بودجه ها یک کواد کوپتر با کیفیت معرفی نماید ، در حال حاضر فانتوم ۳ پروفشنال یکی از پر طرفدارترین محصولات dji می باشد که در سرتاسر جهان علاقه مندان خاص خود را دارد.

فانتوم 3 پروفشنال و فانتوم 3 استاندارد ، جزو پر طرفدارترین پرنده های فانتوم در ایران می باشند و این فانتوم ها در سری سوم میتواند بهترین انتخاب باشد.

فانتوم ۳ پروفشنال – فانتوم ۳ استاندارد

فانتوم 3 ادونس و فانتوم 3 با کیفیت 4k جزو سری سوم کواد کوپترهای فانتوم تولید کمپانی DJI می باشد و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

فانتوم ۳ ادونس – فانتوم ۳ ۴K

کواد کوپتر فانتوم ۴ و ورژنهای مختلف آن

کمپانی معروف dji سعی کرد تا در ورژن جدید سری فانتوم آپشنهای مهمی را به drone های خود اضافه نماید ، این آپشنها که میتواند بسیار حائز اهمیت باشد در سری جدید فانتومها که فانتوم ۴ بود به ثمر نشست ، به طور مثال مدت زمان پرواز بیشتر ، سنسور عدم برخورد با مواتع ، سنسور follow me و… که در سری سوم وجود نداشت در این سری از محصولات فانتوم وجود دارد، هم اکنون فانتوم ۴ در ورژنهای فانتوم ۴ ، فانتوم ۴ پروفشنال معرفی و عرضه نموده است ، پیش بینی می شود که یک نسخه دیگر از این محصول در جهت تکامل سری چهارم فانتوم عرضه گردد و به زودی شاهد ورود فانتوم ۵ به بازار جهانی خواهیم بود.

کواد کوپتر فانتوم 4 جدیدترین ورژن معرفی شده فانتوم توسط DJI می باشد که در دو ورژن فانتوم 4 و فانتوم 4 پروفشنال در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

کواد کوپتر فانتوم ۴

با توجه به توضیحات ارائه شده می توان گفت چنانچه به دنبال یک کواد کوپتر حرفه ای هستید که بتواند نیازهای شما را بر طرف گرداند کواد کوپترهای فانتوم می تواند گزینه مناسبی باشند ، در این بخش می توانید جدیدترین محصولات سری فانتوم از کمپانی dji را ملاحضه نمایید و با کلیک بر روی هر کدام اطلاعات دقیق آن را بدست آورده و در صورت تمایل خرید فانتوم خود را انجام دهید، فروشگاه کالا آرسی به عنوان نماینده رسمی کمپانی DJI در ایران سعی مینماید قیمت تمامی محصولات را با قیمت جهانی آن مطابقت داده تا از خرید خود لذت ببرید.

خدمات پس از فروش کوادروتور فانتوم

فروشگاه کالا آرسی در زمینه ارائه خدمات پس از فروش محصولات dji و کواد کوپتر فانتوم به صورت کاملا تخصصی در خدمت شما خواهد بود.