کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو

کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو

کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو یا دوربینهای مشابه گوپرو کدامند؟

یکی از سوالات مهمی که بسیاری از علاقه مندان به کوادکوپتر همیشه می پرسند این است که میخواهیم دوربین گوپرو به کواد کوپتر متصل نماییم پیشنهاد شما چیست؟

دوربین گوپرو یا دوربینهای ورزشی به دوربینهایی گفته میشود که در ابعاد کوچک و ماکزیمم وزن ۱۵۰ الی ۲۰۰ گرم میتواند بر روی انواع وسایل همانند ، کلاه کاسکت ، منوپد ، مچ بند و وسایل رادیو کنترلی نظیر ماشین کنترلی ، هواپیما کنترلی ، هلیکوپتر کنترلی و کوادکوپتر نصب می گردد ، خوب همانطور که اشاره شد وزن این دوربین با تجهیزات نصب حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ گرم می باشد ، بنابراین آن دسته از دوستانی که تمایل دارند تا دوربین ورزشی خود را بر روی کوادروتور نصب کنند باید به این نکته توجه کنند که کوادکوپتری که میخواهند انتخاب و خریداری نمایند بتواند حداکثر تا ۱۵۰ گرم وزن را با خود حمل کند ، از زمان پیدایش کوادکوپترهای فول پک تا کنون ، کمپانیهای بسیاری همچون MJX-Rc ، SYMA ، CHEERSON و…. اقدام به ساخت کوادکوپتر با ابعاد بزرگ نموده اند که معمولا این کوادها قابلیت نصب و حمل دوربینهای ورزشی را دارند ، در ادامه این مقاله به معرفی چند کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو خواهیم پرداخت.

کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو ، انتخاب یک کوادکوپتر برای نصب دوربین گوپرو ، مقالات تخصصی کالا آرسی.

کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو

کوادکوپترهای سری ۸ کمپانی سایما مناسب برای نصب گوپرو

اولین کمپانی ای که اقدام به ساخت کوادکوپتر با سایز بزرگ نمود کمپانی سایما می باشد ، که محصولاتی با ابعاد ۵۰ در ۵۰ تولید و روانه بازار کرد ، محصولات سری ۸ سایما همگی امکان حمل وزن تا ۱۵۰ گرم را دارا می باشند لذا میتوانند کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو به شمار آیند ، البته آپشنهای مختلف بر روی آنها باعث شده است تا سری جدید تولیدات سایما بسیار محبوب شوند.

کوادکوپتر SYMA-X8C

این پرنده با وجود ابعاد بزرگ و دوربین ۲ مگا پیکسلی و رنگ بندی سفید و مشکی میتواند گزینه مناسبی برای نصب دوربین گوپرو باشد ، ماکزیمم تایم پرواز کوادکوپتر SYMA-X8C بدون دوربین بین ۸ الی ۱۰ دقیقه بوده و با اضافه نمودن وزن میتواند حدود ۵ دقیقه برای شما پرواز نماید.

کوادکوپتر SYMA-X8W

این پرنده با وجود ابعاد بزرگ و دوربین ۲ مگا پیکسلی ارسال تصویر و رنگ بندی سفید و مشکی میتواند گزینه مناسبی برای نصب دوربین گوپرو باشد ، ماکزیمم تایم پرواز کوادکوپتر SYMA-X8W بدون دوربین بین ۸ الی ۱۰ دقیقه بوده و با اضافه نمودن وزن میتواند حدود ۵ دقیقه برای شما پرواز نماید ، تنها تفاوت بین کواد کوپتر X8C و X8W نوع دوربین موجود در پک می باشد که در سری W قابلیت ارسال تصویر به دوربین خوده پرنده اضافه شده است و از نظر قدرت پروازی یکسان می باشند.

کوادکوپتر مناسب برای نصب دوربین گوپرو ، کوادکوپتر سری 8 محصولات سایما میباشد.

کوادکوپتر SYMA-X8 مناسب برای نصب دوربین گوپرو

کوادکوپتر SYMA-X8G

این پرنده با وجود ابعاد بزرگ و دوربین۸ مگا پیکسلی ارسال تصویر و رنگ بندی طوسی میتواند گزینه مناسبی برای نصب دوربین گوپرو باشد ، ماکزیمم تایم پرواز کوادکوپتر SYMA-X8G بدون دوربین بین ۸ الی ۱۰ دقیقه بوده و با اضافه نمودن وزن میتواند حدود ۵ دقیقه برای شما پرواز نماید ، نکته مهم در سری G این است که قاب نگهدارنده دوربین این پرنده بسیار شبیه به قاب نگهدارنده دوربین گوپرو بوده و دیگر نیازی نیست برای خرید قاب نگهدارنده دوربین خود را به زحمت بیاندازید!

کوادکوپترهای سری H سایما با تثبیت ارتفاع

بعد از تولید سری معمولی کوادکوپترهای سایما بهترین کوادکوپتر مناسب برای نصب دوربین گوپرو سری H سایما می باشد ، سری H که مخفف کلمه HOVER می باشد به معنی دارا بودن سیستم تثبیت ارتفاع بوده و با وجود این آپشن کنترل و پایداری پرواز بسیار خوبی را برای نصب دوربین گوپرو به پرنده می بخشد.

کواد کوپتر SYMA-X8HC و کوادکوپتر SYMA-X8HW

این دو کواد کوپتر یعتی X8HW و X8HG که از محصولات سری H یا تثبیت ارتفاع هستند ، میتوانند گزنه های بسیار مناسبی برای نصب دوربین گوپرو باشند ، ماکزیمم تایم پرواز این پرنده ها بدون دوربین گوپرو و با دوربین خودشان حدود ۸ الی ۱۰ دقیقه است که در صورتی نصب دوربین حرفه ای و اضافه شدن وزن این تایم پروازی به ۴ الی ۵ دقیقه کاهش پیدا می کند ، ولی حفظ موقعیت پرواز عمودی از خصوصیات بارز کواد کوپترهای سری H بوده که برای نصب گوپرو بسیار مناسب هستند.

بهترین کوادکوپتر جهت نصب دوربین گوپرو کواد کوپتر سری 8 و سری H محصولات سایما می باشند.

کوادکوپترهای سری ۸ و H سایما

کوادکوپتر SYMA-X8HG

یک کوادکوپتر مناسب برای نصب دوربین گوپرو کوادکوپتر SYMA-X8HG می باشد ، این پرنده به رنگ قرمز متالیک بوده و در آسمان حین پرواز به خوبی دیده می شود ، از قابلیتهای بسیار مناسب آن می توان به دارا بودن قاب مخصوص برای نصب دوربین گوپرو و همچنین سیستم تثبیت ارتفاع اشاره کرد ، ماکزیمم تایم پرواز این پرنده با دوربین خودش که ۸ مگا پیکسل است حدود ۸ الی ۱۰ دقیقه و با نصب دوربین گوپرو حدود ۴ الی ۵ دقیقه خواهد بود.

سری جدید محصولات سایما که با عناوینی نظیر U و S در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه گشته اند میتوانند گزینه های بسیار مناسبتری برای نصب دوربین گوپرو یا دوربینهای ورزشی به حساب بیایند.

کوادکوپتر SYMA-X8HG با قاب مخصوص گوپرو یکی از بهترین کوادکوپترها جهت نصب دوربین گوپرو می باشد.

کوادکوپتر SYMA-X8HG با قاب مخصوص گوپرو

کوادکوپتر SYMA-X8SC

این پرنده به عنوان یکی از جدیدترین محصولات کمپانی سایما و تولید سال ۲۰۱۷ میلادی بوده که با قابلیت تیکاف و لندینگ خودکار و همچنین تثبیت ارتفاع و سیستم هدلس مود میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای نصب دوربین گوپرو باشد ، نکته قابل توجه در طراحی X8SC این است که دوربین خوده این پرنده از نوع ۳ مگا پیکسلی و بدون حالت ارسال تصویر می باشد که قیمت آن را بسیار مناسب کرده یک کوادکوپتر مناسب برای نصب دوربین گوپرو خواهد بود.

کوادکوپتر SYMA-X8SC با قابلیت تیکاف و لندینگ خودکار ، یکی از بهترین کوادکوپترها جهت نصب دوربین گوپرو محصول 2017

کوادکوپتر SYMA-X8SC با قابلیت تیکاف و لندینگ خودکار

کوادکوپتر SYMA-X8SW

این پرنده به عنوان یکی از جدیدترین محصولات کمپانی سایما و تولید سال ۲۰۱۷ میلادی بوده که با قابلیت تیکاف و لندینگ خودکار و همچنین تثبیت ارتفاع و سیستم هدلس مود میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای نصب دوربین گوپرو باشد ، نکته قابل توجه در طراحی X8SW این است که دوربین خوده این پرنده از نوع ۵ مگا پیکسلی و با حالت ارسال تصویر از طریق wifi می باشد و یک رم ۴ گیگا بایتی پر سرعت بر روی آن قرار گرفته است ،چنانچه نخواهید دوربین حرفه ای روی آن نصب کنید به جرات میتوان گفت که کیفیت قابل قبول دوربین X8SW میتواند نظر شما را جلب نماید ، X8SW یک کوادکوپتر مناسب برای نصب دوربین گوپرو خواهد بود.

کوادکوپتر SYMA-X8SW مجهز به گیره نصب گوشی بر روی ریموت ، محصول 2017 با قابلیت نصب دوربین گوپرو

کوادکوپتر SYMA-X8SW مجهز به گیره نصب گوشی بر روی ریموت

محصولات کمپانی iDrone

محصولات کمپانی iDrone که پیشتر با اسم YIZHAN آنها را می شناختیم نیز میتواند گزینه های بسیار مناسبی برای نصب دوربین گوپرو باشند ، کوادکوپتر محبوب Tarantula-x6 یکی از بهترین پرنده های قدرتی – سرعتی که میتواند هم به صورت سریع پرواز کرده و با وجود موتورهای بسیار پر قدرت میتواند دوربین حرفه ای شما را ب اخود حمل نماید ، تایم پرواز این کوادروتور نیز همانند محصولات سایما بوده و بدون دوربین ۸ الی ۱۰ دقیقه و با اضافه کردن وزن تا ۱۵۰ گرم میتواند ۴ الی ۵ دقیقه پرواز کند.

کوادکوپتر i8HW مناسب نصب گوپرو

پس از کوادکوپتر Tarantula-x6 کمپانی iDrone محصول جدید خود را اینبار با قابلیت تیکاف و لندینگ خودکار و قابلیت تثبیت ارتفاع به دنیای Drone ها معرفی کرد این پرنده که نوع پیشرفته تارانتولا می باشد ، با افزایش قدرت موتورها میتواند به راحتی دوربینهایی تا وزن ۱۵۰-۲۰۰ گرم را با خود حمل کند و گزینه بسیار مناسبی برای نصب دوربین گوپرو به شمار آید.

کوادکوپتر i8HW مناسب نصب گوپرو با ابعادی بزرگ و قدرت مانور پذیری فوق العاده بالا.

کوادکوپتر i8HW مناسب نصب گوپرو

محصولات کمپانی MJX-RC

در این بین کواد کوپترهای ساخت کمپانی MJX نیز قابلیت حمل دوربینهای گوپرو را دارند ، بهترین کوادکوپتر ساخت MJX که میتواند به راحتی تا ۱۵۰ گرم وزن را با خود حمل کند کوادکوپتر MJX-X101 بوده که با قدرت بی نظیر خود میتواند کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو به شمار آید ، اما این پرنده قابلیت تثبیت ارتفاع را نداشته و تیکاف و لندینگ باید به صورت دستی با آن انجام گیرد ، ولی از نظر کیفیت پرواز و کارایی بسیار بالا یکی از بهترین مولتی روتور های ساخت MJX محسوب می گردد.

کوادکوپتر MJX-X101 مناسب برای نصب دوربین گوپرو با قدرت فوق العاده بالای موتورها و امکان ارتقا باتری یکی از بهترین کوادکوپترهای موجود در بازار.

کوادکوپتر MJX-X101 مناسب برای نصب دوربین گوپرو

خوب در این قسمت مشاهده کردیم که با هزینه خیلی مناسب در رنج قیمتی زیر ۶۰۰ هزار تومان میتوانید یک کوادروتور مناسب برای حمل دوربین ورزشی خود انتخاب کنید ، اما اگر بخواهید بیشتر هزینه کنید و یک مولتی روتور با قابلیتهای بیشتر و قیمت بالاتری خریداری کنید کوادکوپترهای زیر را به شما معرفی می نماییم.

محصولات کمپانی WLTOYS

کمپانی WLTOYS به عنوان پیشکسوت در زمینه تولید محصولات رادیو کنترلی ، سهم بسزایی در تولید کوادکوپترهای با کیفیت داشته است ، کواد کوپترهای نظیر Q303 و V303 گزینه های بسیار مناسبی برای نصب دوربینهای ورزشی همانند گوپرو هستند ، کوادکوپتر Q303 در ابعاد بزرگ و برد ۳۰۰ متری به راحتی میتواند وزنی حدود ۲۰۰ گرم را با خود حمل نماید ، کوادکوپتر V303 نیز با بهره گیری از سنسور GPS و برد ۸۰۰ متری خود و با قابلیت وزن حمل تا ۴۰۰ گرم میتواند علاوه بر نصب دوربین گوپرو یک گیمبال ۲ محوره را نیز با خود حمل کند و قابلیت چرخش دوربین را از روی ریموت کنترل خود به راحتی امکان پذیر ساخته است ، طبیعتا قیمت کوادکوپترهای دارای GPS از کوادکوپترهای معمولی بیشتر خواهد بود.

محصولات کمپانی CHEERSON

کمپانی CHEERSON HOBBY که از نانو کوادکوپتر تا محصولات بسیار حرفه ای تولید میکند با معرفی ۳ محصول خارق العاده برای نصب دوربین گوپرو بسیار محبوب شده است ، کواد کوپتر CX-35 ، کواد کوپتر CX-20 و کوادکوپتر CX-22 از بهترین کوادکوپترها برای نصب دوربین گوپرو به شمار می آیند.

کوادکوپتر CX-35 که با توجه به ابعاد ۵۰ در ۵۰ خود دارای دوربین و مانیتور نیز می باشد ، قادر است تا وزن ۱۵۰ گرم را با خود حمل کند ، اما بسیاری از کاربران ترجیح میدهند تا برای نصب دوربین خود از یک پرنده بدون دوربین استفاده کنند تا هزینه کمتری بابت خرید کوادکوپتر پرداخت نمایند.

کوادکوپتر CX-35 با قابلیت حمل دوربین گوپرو یکی از بهترین محصولات کمپانی CHEERSON می باشد.

کوادکوپتر CX-35 با قابلیت حمل دوربین گوپرو

کوادکوپتر CX-20 دارای سنسور GPS و برد ۸۰۰ متری یک کواد بدون دوربین است که میتواند تا ۵۰۰ گرم وزن را با خود حمل کرده و قابلیت نصب گیمبال ۲ محوره جهت چرخش دوربین در حین پرواز را به شما می دهد و یک کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو به شمار می آید لازم به ذکر است که مانت نگهدارنده دوربین گوپرو به صورت پیش فرض در داخل بسته بندی این کوادروتور موجود می باشد.

کوادکوپتر CX-20 مجهز به سنسور GPS ، برد 800 متری و قابلیت نصب دوربین گوپرو و گیمبال 2 محوره

کوادکوپتر CX-20 مجهز به GPS و قابلیت نصب دوربین گوپرو

با توجه به مطالب ذکر شده میتوان نتیجه گرفت ، تقریبا با هر بودجه ای از ۳۰۰ هزار تومان به بالا میتوانید یک کوادکوپتر مناسب برای دوربین گوپرو را برای خود انتخاب نمایید ، مهمترین عامل در انتخاب پرنده این است که دقیقا بدانید چه آپشنی مد نظر شما است ، طبیعتا زمان پرواز ، قابلیت بازگشت به خانه ، قابلیت وزن حمل بار و همچنین در دسترس بودن قطعات یدکی و لوازم جانبی برای انتخاب و خرید یک کوادروتور با قابلیت نصب دوربین گوپرو باید جزو اولین ملاکهای انتخاب محصول برای شما باشد.

دنیای کوادکوپترها بسیار گسترده است ، و نحوه انتخاب صحیح پرنده و همچنین اسمبل آن میتواند برای لذت بردن بیشتر از پرواز و ثبت خاطرات شیرین بسیار حائز اهمیت باشد ، فروشگاه کالا آرسی با ارائه انواع محصولات رادیو کنترلی و سرگرمی و تامین قطعات یدکی و لوازم جانبی کلیه محصولات در خدمت علاقه مندان به این رشته مهیج و جذاب خواهد بود.

مطالب مرتبط