محصولات کمپانی SYMA

تضمین بالاترین کیفیت و پایینترین قیمت ، کوادکوپتر سایما در فروشگاه کالا آرسی

واردات مستقیم انواع کواد کوپتر و مولتی روتور بدون واسطه در ایران

کالا آرسی نماینده رسمی کوادکوپتر سایما در ایران

کمپانی سایما (SYMA) – کوادکوپتر سایما ; یک شرکت کره ای می باشد که از سال ۲۰۰۵ در زمینه تولید محصولاتی همانند هلیکوپتر کنترلی فعالیت خود را آغاز کرده است ، در ابتدای فعالیت شرکت سایما ، تولیدات این کمپانی بر پایه محصولات پروازی ای همانند هلیکوپتر کنترلی ۳ کانال ، ۳/۵ کانال و ۴ کانال خلاصه میشد ، اما رفته رفته با پیدایش کواد کوپتر و محصولات سرگرمی Drone یا کوادروتور ، کمپانی SYMA (سایما) به یک غول بزرگ تجاری در زمینه تولیدات Toys و مخصوصا کوادکوپتر شد ، هم اکنون این شرکت با بیش از ۱۶۵ محصول کنترلی در زمینه هلیکوپتر کنترلی و کوادکوپتر جزو بزرگترین شرکتها تولید کننده محصولات سرگرمی می باشد.

کوادکوپتر سایما جزو بهترین و با کیفیت ترین کوادکوپترهای موجود در جهان می باشند ، کالا آرسی نماینده رسمی کوادکوپتر سایما در ایران.

کوادکوپتر سایما

همه چیز در مورد محصولات سایما

محصولات کمپانی سایما (SYMA) شامل چه چیزهایی است؟

همانطور که اشاره شد کمپانی سایما در زمینه تولیدات محصولاتی چون کوادکوپتر و هلیکوپتر کنترلی در برند اول بین سایر شرکتهای تولید کننده TOYS یا اسباب بازی می باشد.

کوادکوپتر سایما همیشه زبانزد خاص و عام است ، کوادکوپترهای تولیدی شرکت سایما جزو بهترین و معتبرترین کوادروتورهای موجود در جهان می باشند ، در بحث گرید بندی کوادکوپتر به جرات می توان گفت کلیه محصولات کمپانی سایما به خصوص کوادکوپتر سایما جزو گرید A هستند ولی با توجه به سطح تولیدات شرکت SYMA و برای اینکه بتواند کلیه مشتریان را راضی نگه دارند محصولات خود را در دو سطح کیفی با گرید A یا گرید B روانه بازار می نمایند.

کمپانی سایما هر ساله حداقل ۵ الی ۶ نوع کوادکوپتر جدید با قابلیتهای به روز شده را به بازار جهانی معرفی و عرضه می نماید.

فروشگاه کالا آرسی به عنوان نماینده رسمی شرکت سایما (SYMA) در ایران ، مفتخر است تا با ارائه محصولات این کمپانی و ارائه انواع قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان ، بتواند در خدمت علاقه مندان به صنعت کوادکوپتر یا مولتی روتور باشد ، چنانچه قصد خرید کوادکوپتر سایما را داشتید میتوانید با کارشناسان کالا آرسی مشاوره نمایید.

کوادکوپتر سایما از رویا یا واقعیت

چندی پیش وقتی از یک اسباب بازی صحبت میشد همگان بیشتر به چشم یک رویای تخیلی به آن نگاه می کردند اما کوادکوپتر سایما توانست در مدت زمان کمی رویا را به واقعیت نزدیک نماید و با ارائه انواع محصولات سرگرمی کنترلی ، سهم بسیار خوبی از بازار اسباب بازی در جهان را به خود اختصاص داد.