کوادکوپتر حرفه ای

کوادکوپتر حرفه ای | پهپاد حرفه ای ، مرکز پخش ، فروش و خدمات پس از فروش انواع پهپاد در فروشگاه کالا آرسی

واردات مستقیم انواع کوادکوپتر ، پهپاد و مولتی روتور بدون واسطه در ایران

کوادکوپتر حرفه ای ، جزو پر طرفدار ترین پهپادها می باشند که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند ، بعد از گذر ار مراحل مبتدی و نیمه حرفه ای دیگر وقت آن رسیده است که پرواز با یک کوادکوپتر حرفه ای را تجربه کنید ، دنیای پهپادهای حرفه ای به قدری گسترده است که هر روز تکنولوژی های جدید به آن اضافه می گردند ، امروزه کمپانیهای متعددی در زمینه تولید پهپاد حرفه ای اقدام کرده اند و محصولات متنوع با آپشنهای منحصر به فردی را به بازار جهانی معرفی کرده اند ، اولین و بزرگترین تولید کننده پهپاد حرفه ای که به صورت تخصصی بهترین محصولات در این زمینه را ارائه میدهد کمپانی DJI است ، محصولات کمپانی dji برای همگان شناخته شده است و کوادکوپتر فانتوم جزو پر طرفدارترین هلی شات های حرفه ای محسوب می گردند.

کوادکوپتر حرفه ای ، جزو پر طرفدار ترین پهپادها می باشند که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند ، بعد از گذر ار مراحل مبتدی و نیمه حرفه ای دیگر وقت آن رسیده است که پرواز با یک کوادکوپتر حرفه ای را تجربه کنید.

کوادکوپتر حرفه ای

 چرا باید پهپاد یا کوادکوپتر حرفه ای بخریم؟

سوالی که ممکن است در ذهن بسیاری از علاقه مندان به وجود بیاید این است که چه موقع باید پهپاد حرفه ای یا کوادکوپتر حرفه ای بخریم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت زمانی که احساس کردید باید پرواز را به صورت حرفه ای ادامه دهید و پرنده های مبتدی و نیمه حرفه ای دیگر پاسخگوی نیاز شما در این زمینه نیستند ، باید به فکر خرید پهپاد حرفه ای باشید ، کوادکوپترهای حرفه ای به دلیل برد بالا ، تایم پرواز بالا ، دوربین با کیفیت و سیستم خلبان خودکار می توانند توقع شما را در زمینه یک پرواز بی نقص با هلی شات و ثبت تصاویر با کیفیت کاملا براورده سازند.

سوالی که ممکن است در ذهن بسیاری از علاقه مندان به وجود بیاید این است که چه موقع باید پهپاد حرفه ای یا کوادکوپتر حرفه ای بخریم.

پهپاد حرفه ای و انتخاب آن

چگونه کوادکوپتر حرفه ای را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب و خرید یک کوادکوپتر حرفه ای باید به نکات بسیار مهمی توجه نمایید ، اولین نکته بحث هزینه و قیمت یک پهپاد حرفه ای است ، معمولا کوادهای حرفه ای دارای قیمت بالایی نسبت به نوع نیمه حرفه ای هستند ، که این یک امر اجتناب ناپذیر است ، زیرا شما برای خرید یک تکنولوژی منحصر بفرد هزینه میکنید ، بنابراین متریال ساخت و دقت این تکنولوژی باید بسیار بالا باشد که طبیعتا هزینه آن نیز بالاست ، مبحث بعدی در زمینه کیفیت دوربین و همچنین تایم پرواز هلی شات حرفه ای می باشد ، که باید به آن بسیار دقت کنید.

مدت زمان پرواز یک کوادکوپتر حرفه ای بسیار حائز اهمیت می باشد ، زیرا اگر تمایل دارید تصویر برداری هوایی نمایید حداقل باید ۱۶ الی ۲۰ دقیقه بتوانید با کوادروتور خود پرواز کنید ، بنابراین بسیار مورد اهمیت می باشد.

برای انتخاب و خرید یک کوادکوپتر حرفه ای باید به نکات بسیار مهمی توجه نمایید ، اولین نکته بحث هزینه و قیمت یک پهپاد حرفه ای است

انتخاب و خرید کوادکوپتر حرفه ای

دوربین کوادکوپتر حرفه ای باید دارای رزولیشن بسیار بالایی باشد ، کیفیت تصویر با کیفیت باعث می شود تا یک پرواز لدت بخش را تجربه کنید ، همچنین وجود گیمبال حداقل ۲ محوره برای یک پرنده حرفه ای لازم می باشد تا بتواند کلیه لرزشهای حاصل از حرکت پرنده را خنثی کرده و یک تصویر کاملا صاف و ایزوله را برای شما تهیه نماید.

کیفیت موتورها نیز بسیار مهم است ، معمولا کوادکوپترهای حرفه ای از موتور براشلس استفاده می کنند ، موتورهای براشلس به دلیل راندمان بالا و تلفات انرژی کمتر و همچنین قدرت بسیار بالا ، بهترین انتخاب برای کوادکوپترهای حرفه ای محسوب می گردند.

پهپاد حرفه ای ، قیمت مناسب و انتخاب صحیح در فروشگاه کالا آرسی با سیستم ناوبری دقیق.

پهپاد حرفه ای ، قیمت مناسب و انتخاب صحیح

برد موثر بالا (حداقل ۱ کیلومتر) برد موثر دستگاه پهپاد حرفه ای باید حداقل ۱۰۰۰ متر باشد ، امروزه پهپادهای حرفه ای با برد موثر بالای ۲ کیلومتر طراحی می گردند تا بتوانند بیشترین بازدهی و قدرت ثبت تصاویر را داشته باشند.

کوادکوپترهای حرفه ای که امروزه ساخته و طراحی می شوند اکثرا دارای برد موثر ۲ الی ۷ کیلومتر هستند ، البته میتوانید در شرایط خاص با نصب ماژولهای افزایش برد ، برد آنها را تا ۱۰ کیلومتر نیز افزایش دهید.

مشخصات بارز کوادکوپترهای حرفه ای

از مشخصات بارز پهپاد حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مدت زمان پرواز بالای ۲۰ دقیقه
  • مجهز به سیستم مسیر یابی خودکار توسط GPS
  • مجهز به سیستم اتوپایلوت یا خلبان خودکار
  • مجهز به دوربین حرفه ای با رزولیشن بالا
  • مجهز به استابیلایزر یا گیمبال جهت ثبت تصاویر با کیفیت
  • موتورهای با کیفیت
  • برد بالای ۲ کیلومتر
  • کیفیت و متریال بدنه بالا با کیفیت عالی
مدت زمان پرواز بالای 20 دقیقه مجهز به سیستم مسیر یابی خودکار توسط GPS مجهز به سیستم اتوپایلوت یا خلبان خودکار مجهز به دوربین حرفه ای با رزولیشن بالا مجهز به استابیلایزر یا گیمبال جهت ثبت تصاویر با کیفیت موتورهای با کیفیت برد بالای 2 کیلومتر کیفیت و متریال بدنه بالا با کیفیت عالی

مشخصات بارز کوادکوپترهای حرفه ای

همانطور که اشاره شد یک کوادکوپتر حرفه ای دارای مشخصات و عملکرد عالی می باشد ، زمانی که تصمیم داشتید تا حرفه ای باشید باید یک پهپاد حرفه ای انتخاب کنید و نحوه کار با آن را به خوبی فرا بگیرید ، آنگاه متوجه می شوید که دنیای کوادکوپتر های حرفه ای بسیار گسترده و جذاب است.

فروشگاه کالا آرسی به عنوان وارد کننده کودکوپترهای حرفه ای به خصوص محصولات DJI و تامین کلیه قطعات یدکی و خدمات پس از فروش پهپاد حرفه ای سعی دارد تا بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه نماید، در این بخش شما میتوانید کلیه محصولات حرفه ای را مشاهده کرده و با کلیک بر روی هر کدام از آنها اطلاعات دقیق بدست آورید و در صورت تمایل به صورت آنلاین خرید نمایید ، شماره تماس بخش فروش کالا آرسی ۰۲۱۸۸۲۲۶۰۷۸ در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

خرید پهپاد حرفه ای ، خرید کوادکوپتر حرفه ای در فروشگاه کالا آرسی با مشاوره دقیق کارشناسان بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید پهپاد حرفه ای ، خرید کوادکوپتر حرفه ای