فروش ویژه کوادکوپتر T70VR

هگزا کوپتر | هگزاروتور

تضمین بالاترین کیفیت (تمامی محصولات گرید A می باشند) هگزا کوپتر در فروشگاه کالا آرسی

واردات مستقیم انواع کواد کوپتر و مولتی روتور بدون واسطه در ایران

ابتدا قیمتها را مقایسه کنید سپس خرید نمایید!

هگزا کوپتر یا هگزاروتور جزو مولتی روتورها و عمود پروازها می باشد، دلیل نام گذاری این پرنده به این دلیل است که در هگزا کوپتر از ۶ عدد موتور جهت ایجاد نیروی لیفت (بالا رونده) استفاده می شود، به همین دلیل نام آن را هگزا کوپتر یا هگزاروتور می نامند، یکی از نکات مهم در این رابطه این است به دلیل استفاده از ۶ موتور در زاویه ۶۰ درجه نسبت بهم باعث می گردد تا پرواز بسیار نرم تر و استیبل تری داشته باشیم.

هگزا کوپتر نوعی از مولتی روتور است که توسط 6 عدد موتور نیروی لیفت و پرواز در آن ایجاد می گردد ، هگزاروتور بسیار استیبل است.

هگزا کوپتر – هگزاروتور

نحوه انتخاب صحیح یک هگزاروتور

همانطور که اشاره شد در این نوع از مولتی روتورها از ۶ عدد موتور استفاده می شود، قدرت تولید شده توسط موتورهای هگزا کوپتر طبیعتا از یک کوادروتور بیشتر خواهد بود و به همین دلیل از پایداری بیشتری برخوردار است، به همین دلیل از این نوع پرنده ها بیشتر در زمینه تصویر برداری استفاده می گردد. بنابراین اگر خواهان خرید هگزا کوپتر هستید توجه داشته باشید که از این نوع مولتی روتور در زمینه پروازهای بسیار پایدار و استیبل میتوانید استفاده کنید و طبیعتا اصطلاک آن نیز بیشتر خواهد بود و همچنین مصرف باتری بالاتری خواهد داشت چون از ۶ موتور در ساختار آن استفاده شده است.

انتخاب صحیح هگزاروتور یکی از عوامل موفقیت و رضایتمندی کاربر از هگزا کوپتر خود می باشد، که بسیار حائز اهمیت است.

انتخاب صحیح هگزاروتور

فرق عمده بین کوادروتور و هگزاروتور چیست؟

آیا بین کواد و هگزا فرق خاصی هست؟ کدام یک را انتخاب کنم؟ برای من کواد مناسب است یا هگزا؟
این سوالات رایج ترین سوالاتی است که قبل از خرید ممکن است ذهن شما را مشغول کند، در پاسخ به این سوال باید گفت که نمی توان گفت کدام یک بهترین انتخاب است، باید با تجه به شرایط موجود و نیاز خود انتخاب صحیح را انجام دهید، معمولا هگزاروتور پرواز نرم تری دارند، و خاصیت پرواز استیبل بیشتری در آنها به چشم میخورد، اما در مقابل بحث اصطلاک و مصرف باتری بیشتر در این پرنده ها مطرح است، به صورت کلی باید ببینید علاقه شما برای تهیه کدام یک بیشتر است در ضمن مطمئن باشید کارشناسان کالا آرسی در انتخاب بهترین گزینه در کنار شما خواهند بود.

تفاوت بین هگزا کوپتر و کواد کوپتر فقط در استیبل بودن آنها و توان مصرفی آنها می باشد.

تفاوت بین هگزا و کواد کوپتر