محصولات کمپانی dji

محصولات کمپانی DJI این روزها بسیار پرطرفدار شده اند محصولات کمپانی DJI شامل انواع پرنده های بدون سرنشین و تجهیزات هلیشات می باشد.

محصولات کمپانی DJI

همه چیز در مورد شرکت DJI

شرکت DJI در سال ۲۰۰۶ توسط یک دانشجوی مهندسی در هنگ کنگ  تاسیس شد، در ابتدا شاید تصورش را هم نمیکردند که یک روزی کواد کوپترها تا این حد مورد توجه و استقبال قرار گیرند ولی طولی نکشید که تولیدات این شرکت فراگیر شده و به عنوان برند اول تولید کننده پرنده های بدون سرنشین تبدیل شد.

محصولات کمپانی DJI از سرتاسر دنیا از استقبال بی نظیری برخوردار شده اند ، یکی از خصوصیات پرنده های شرکت DJI این است که کوادروتورهای طراحی شده توسط کمپانی DJI سبک بوده و کار با آنها نیز نسبتا ساده است البته شرکت DJI پهپادهای بزرگ و سنگین نیز تولید می کند مدل های جدیدتری از این پرنده های بدون سرنشین نیز همراه با GPS ارائه می گردند و مجهز به گیمبال می باشند که امکان چرخش دوربین در جهت های مختلف را فراهم کرده و در عین حال آن را در جایش ثابت نگه می دارند.

با توجه تکنولوژی به کار رفته برای این محصولات کمپانی DJI ، می توان گفت که کمپانی DJI قیمتهای بسیار مناسبی برای محصولات خود در نظر گرفته چرا که در ازای پرداخت ۱۰۰۰ دلار می توان یک مدل جدید از فانتوم ۳ را در اختیار داشت.

برآورد شده است شرکت DJI بیش از ۵۰۰ میلیون دلار از طریق فروش کواد کوپترهای آماده پرواز در سال ۲۰۱۴ کسب درآمد کرده باشد و این رقم در سال ۲۰۱۵ به بیش از ۱ میلیارد دلار رسید ، در سال ۲۰۱۶ میلادی تخمین زده می شود فروش محصولات کمپانی DJI به ۱/۵ میلیارد دلار رسیده است و پیش بینی می شود در سال ۲۰۱۷ این رقم به بیش از ۴ میلیارد دلار برسد ، که نشان دهنده استقبال علاقه مندان از این محصولات کمپانی DJI می باشد.

محصولات کمپانی DJI چیست؟

شرکت DJI فقط کواد کوپتر و مولتی روتور تولید نمیکند ، محصولات کمپانی DJI شامل انواع پایه های نگه دارنده دوربین به صورت دستی یا OSMO ، تولید انواع مانت و گیمبال برای دوربین ، طراحی و تولید انواع پروسسورهای کنترل کننده پرواز یا فلایت کنترل ، طراحی و تولید انواع تجهیزات هلیشات و لوازم جانبی محصولات تولیدی جزو محصولات تولید شده توسط DJI می باشد، البته طبق گفته کمپانی این محصولات روز به روز در حال گسترش هستند و شاهد پیدایش گجتها و محصولات بی نظیر این کمپانی خواهیم بود.

نماینده رسمی کمپانی DJI

فروشگاه کالا آرسی به عنوان نماینده شرکت DJI با ارائه کلیه محصولات این شرکت سعی نموده است تا در خدمت عزیزان علاقه مند به محصولات این کمپانی باشد، بدین ترتیب میتوانید با خیال آسوده از پشتیبانی تمامی محصولات DJI و قطعات یدکی آنها استفاده نمایید.