ماشین کنترلی آنرود باگی (BUGGY مسابقه ای)

ماشین کنترلی آنرود ، ماشین کنترلی باگی ، ماشین کنترلی مسابقه ای ، ماشین کنترلی سرعتی ، ماشین کنترلی مخصوص دریفت ، ماشین کنترلی حرفه ای آنرود ، ماشین کنترلی سایز بزرگ ، ماشین کنترلی بنزینی ، ماشین کنترلی مخصوص مسابقه ای.

ماشین کنترلیهای سرعتی و آنرود که به آنها باگی نیز گفته می شود به عنوان شاخه ای از رشته آرسی بسیار پرطرفدار و حائز اهمیت می باشد ، ماشین کنترلی آنرود بیشتر مخصوص سرعت و دریفت طراحی شده است ، شاسی کوتاه رینگ و لاستیکهای باریک از خصوصیات ماشین کنترلیهای سرعتی آنرود است ، این نوع از ماشین کنترلیها به دلیل اینکه برای سرعت طراحی شده اند باید لاستیکهای آنها سطح اسطحکاک کمتری با زمین داشته باشد به همین دلیل باید سطح مقطع آن باریک باشد.

یک ماشین سرعتی آنرود باید خصوصیات بارز یک ماشین باگی را شامل شود تا بتواند مانورهای دریفت و انجام مانورهای سرعتی مثل دور در جا را نیز به خوبی اجرا نماید.

ماشین کنترلی آنرود ، ماشین کنترلی باگی ، ماشین کنترلی مسابقه ای ، ماشین کنترلی سرعتی ، ماشین کنترلی مخصوص دریفت ، ماشین کنترلی حرفه ای آنرود ، ماشین کنترلی سایز بزرگ ، ماشین کنترلی بنزینی ، ماشین کنترلی مخصوص مسابقه ای.

ماشین کنترلی آنرود

امروزه ماشین کنترلیهای آنرود با دو نوع ستاپ سوختی و الکتریکی ساخته می شوند ، به طوری که علاقه مندان به این نوع از ماشینهای کنترلی بتوانند با دید بازتری انتخاب خود را انجام دهند ، معمولا نوع سوختی این ماشینها با ستاپ نیترو طراحی می شوند تا سرعت بیشتری داشته باشند ، نوع بنزینی بیشتر جهت ماشین کنترلیهای آفرود و صخره نورد و مخصوص قدرت طراحی می گردند که باید قدرت بیشتری داشته باشند ، اما ماشین کنترلیهای آنرود سوختی به جهت ایجاد شتاب بیشتر با موتورهای نیترو طراحی و ساخته می شوند.

ماشین کنترلی باگی سوختی و الکتریکی با موتورهای پر قدرت نیترو و شتاب بی نظیر

ماشین کنترلی باگی سوختی

ستاپهای الکتریک ماشین کنترلیهای آنرود باید از نظر شتاب بسیار بالا باشند ، امروزه موتورهای الکتریکی در تنوع بسیار بالایی تولید می شوند ، که در دو نوع براش و براشلس برای هر نوع ماشین کنترلی مورد استفاده قرار میگیرند ، به طور کلی گیر بکس این دسته از ماشینهای مدل ، از آلیاژ محکم فولادی و فلزی ساخته می شوند تا بتوانند بدون مشکل قدرت موتورها را به چرخ ها منتقل نمایند.

ماشین کنترلی دریفت باگی مخصوص سرعت با قابلیت انجام مانورهای سرعتی بسیار حرفه ای

ماشین کنترلی دریفت سرعتی

انتخاب و خرید ماشین کنترلی آنرود – باگی

خرید ماشین کنترلی آنرود از نکات قابل توجهی برخوردار است ، اگر به ماشین کنترلیهای سرعتی علاقه مند هستید و میخواهید یک باگی مناسب برای خود تهیه کنید باید به نکات مهمی قبل از خرید ماشین کنترلی دقت نمایید که در این قسمت به این نکات اشاره خواهیم کرد:

خرید ماشین کنترلی آنرود از نکات قابل توجهی برخوردار است ، اگر به ماشین کنترلیهای سرعتی علاقه مند هستید و میخواهید یک باگی مناسب برای خود تهیه کنید باید به نکات مهمی قبل از خرید ماشین کنترلی دقت نمایید.

انتخاب و خرید ماشین کنترلی آنرود – باگی

ماشین کنترلی باگی ستاپ سوختی بهتر است یا الکتریکی؟

طبیعتا طرفداران ماشین کنترلیهای سوختی به مراتب بیشتر هستند ، زیرا ماشین کنترلی سوختی با وجود صدای طبیعی و حس گاز دادن لذت بیشتری را برای شما خواهد داشت ، اما اگر تا به حال ماشین کنترلی نداشته اید توصیه ما این است که از ستاپهای الکتریکی شروع کنید ، مدلهای سوختی علاوه بر اینکه پر هزینه هستند ، پر دردسر نیز هستند ، بنابراین ممکن است شما را با چالشهای بسیاری روبرو سازند ، همانقدر که لذت راندن یک ماشین کنترلی سوختی به مراتب بیشتر از یک ماشین کنترلی الکتریکی است ، به همان اندازه دردسرهای بیشتری نیز خواهد داشت ، دردسرهایی نظیر خاموشی بی دلیل موتور ، تنظیم دقیق موتور ، تنظیم مقدار سوخت و نیترو ، کثیف کاری در اثر کار با روغن و سوخت و…. همگی از معضلات ماشین کنترلیهای نیترو می باشد.

طبیعتا طرفداران ماشین کنترلیهای سوختی به مراتب بیشتر هستند ، زیرا ماشین کنترلی سوختی با وجود صدای طبیعی و حس گاز دادن لذت بیشتری را برای شما خواهد داشت.

ماشین کنترلی باگی ستاپ سوختی بهتر است یا الکتریکی؟

اما توصیه ما به شما چیست؟

ما به شما توصیه میکنیم اگر تازه کار هستید ، به هیچ وجه جو گیر نشوید! بهتر است از یک مدل الکتریکی حرفه ای شروع کنید ، امروزه موتورهای الکتریکی با شتاب بالا و راندمان بسیار زیاد طراحی و تولید می گردند که با وجود فناوری جدید باتری های لیپو دسترسی به تمامی سرعتها امکانپذیر می باشد ، شاید جالب باشد که بدانید ، امروزه به دلیل دردسرهای موتورهای سوختی برای اینکه صدای ماشین واقعی تر به نظر برسد از کیتهای مخصوص صدا برای انواع مدلها استفاده می گردد تا علاوه بر اینکه دردسرهای تنظیم موتور و سوخت را نداشته باشیم ، لذت صدای یک موتور سوختی را در قالب یک کیت الکترونیکی تولید صدا تجربه نماییم.

توصیه ما به شما خرید ماشین کنترلی الکتریکی آنرود و سرعتی برای ورود به دنیای ماشین کنترلیهای حرفه ای می باشد.

توصیه ما به شما خرید ماشین کنترلی الکتریکی

آنرودهای دو دیفرانسیل یا تک دیفرانسیل؟

ماشینهای باگی که مخصوص آنرود و دریفت طراحی می شوند باید از فرمان پذیری نرم تری بهره ببرند تا بتوانند درجا تغییر مسیر داده و مانورهای مخصوص سرعت را به خوبی ایفا نمایند ، بنابراین معمولا به صورت تک دیفرانسیل طراحی می شوند ، و قدرت موتور فقط بین ۲ چرخ عقب تقسیم می شود تا فرمان پذیری بسیار نرم تری داشته باشند ، اما برخی از ماشین کنترلیها که مخصوص باگی و آفرود طراحی می شوند میتوانند ۲ دف نیز باشند ولی یک باگی حرفه ای باید فقط ۱ دیفرانسیل داشته باشد.

ماشین کنترلی آنرود معمولا به صورت تک دیفرانسیل طراحی می شوند ، و قدرت موتور فقط بین 2 چرخ عقب تقسیم می شود

آنرودهای دو دیفرانسیل یا تک دیفرانسیل؟

گیر بکس و چرخدنده های فلزی با آلیاژ بسیار قوی

ماشین کنترلیهای آنرود از گیر بکسهای فلزی بهره می برند ، طبیعتا یک ماشین کنترلی حرفه ای از نظر قیمتی نسبت به یک ماشین کنترلی نیمه حرفه ای یا مبتدی بسیار گران تر است ، ولی اگر تازه کار هستید توصیه ما به شما این است که زیاد هزینه نکنید و از یک مدل نیمه حرفه ای شروع کنید تا در آینده بتوانید مهارت درایو خود را افزایش داده و مدلهای حرفه ای تر را انتخاب کنید.

ماشین کنترلیهای آنرود از گیر بکسهای فلزی بهره می برند ، طبیعتا یک ماشین کنترلی حرفه ای از نظر قیمتی نسبت به یک ماشین کنترلی نیمه حرفه ای یا مبتدی بسیار گران تر است.

گیر بکس و چرخدنده های فلزی با آلیاژ بسیار قوی

چه مدلی از ماشین کنترلی آنرود بهتر است؟

به طور کلی اگر باگی باز باشید میدانید که یک سری از مشخصه ها برای ماشینهای آنرود لازم و حیاتی است که اگر این مشخصات را نداشته باشند دیگر به آنها آنرود نمیتوان گفت زیرا قابلیتهای یک باگی را نخواهند داشت.

ماشین هایی که برای سرعت و مسابقه طراحی می شوند که به آنها به اصطلاح باگی یا آنرود گفته می شود باید در درجه اول دارای موتور پر شتاب و گیربکس قابل قبول باشند ، در مرحله بعدی چرخهایی با سطح مقطع باریک (با عاج های بسیار کم فقط برای حفظ تعادل ماشین) باید داشته باشند ، و برای شتابگیریه مناسب باید مجهز به کمک فنرهای کوتاه و شاسی خوابیده نزدیک به کف زمین باشند تا بتوانند مسیرهای هموار و آسفالتی را به راحتی طی نمایند و مانورهای دریفت و سرعت را به خوبی انجام دهند ، پس اگر میخواهید به سراغ ماشین کنترلی های باگی بروید باید در نظر داشته باشید که این خصوصیات جزو مهمترین و اولین مواردی باشد که مد نظر میگیرید.

معرفی بهترین ماشین کنترلی های حرفه ای و ماشین کنترلی های آنرود مسابقه ای یا باگی در فروشگاه کالا آرسی.

چه مدلی از ماشین کنترلی آنرود بهتر است؟

چگونه ماشین کنترلی باگی یا مسابقه ای بخریم؟

همانطور که اشاره شد ویژگی های مهم ماشین کنترلی سرعتی بسیار حائز اهمیت است ، اگر قصد خرید ماشین کنترلی آنرود را دارید بهتر است به این خصوصیات دقت کنید ، اگر تازه کار هستید و برای شروع میخواهید یک باگی بخرید بهتر است از مدلهای شارژی یا الکتریکی شروع کنید همانطور که در مقاله ماشین کنترلی حرفه ای به طور مفصل به موضوع ستاپهای سوختی یا الکتریکی پرداختیم ، برای شروع ماشینهای کنترلی الکتریکی مناسب تر هستند زیرا مشکلات موتورهای سوختی نظیر آب بندی ، تنظیم موتور ، تهیه سوخت ، تنظیم درصد سوخت و… را ندارند ، امروزه ستاپهای الکتریکی براشلس بسیار بیشر مورد توجه و استقبال مردم در سرتاسر جهان قرار گرفته اند.

چگونه ماشین کنترلی باگی یا مسابقه ای بخریم؟

نتیجه گیری کلی در مورد ماشین کنترلیهای آنرود یا باگی

ما سعی کرده ایم در این مقاله به صورت تخصصی به بحث و بررسی ماشین کنترلی آنرود و مخصوص سرعت بپردازیم ، نکات مهم جهت خرید ماشین کنترلی آنرود را بیان کردیم و خصوصیات بارز ماشین های باگی را به صورت کامل شرح دادیم ، قطعا تجربه پیشکسوتان این رشته که سالهاست فعالیت مفید دارند به مراتب بیشتر و کامل تر خواهد بود ، اما آنچه مهم است شروع و استارت کار است ، همیشه بهتر است قبل از هر تصمیمی از مشاوران و افراد با تجربه کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کنند ، اما آنچه در این مقاله مطالعه کردید کلیات و نکات مهمی بود که شما را جهت ورود به دنیای ماشین کنترلیهای سرعتی راهنمایی خواهد کرد.

نتیجه گیری کلی در مورد ماشین کنترلیهای آنرود یا باگی.

نتیجه گیری کلی در مورد ماشین کنترلیهای آنرود یا باگی

خوشبختانه فروشگاه کالا آرسی سعی کرده با تنوع بسیار بالای محصولات و ارائه محصولاتی از قیمتهای پایین تا محصولات فول حرفه ای بتواند برای تمامی بودجه ها و سلیقه ها ماشین کنترلی و وسایل سرگرمی هابی تهیه نماید و خدمت علاقه مندان ارائه دهد ، اگر مبتدی هستید و میخواهید تازه وارد دنیای ماشین کنترلی های حرفه ای شوید ، خرید ماشین کنترلی الکتریکی را به شما پیشنهاد میدهیم ، اگر قصد تهیه یه مدل باگی حرفه ای را دارید ، باید به مشخصات بارز و اصلی این مدلها بسیار دقت کنید تا یک ماشین کنترلی مناسب داشته باشید ، در نهایت شما میتوانید با بررسی دقیق سایت و مدلها چنانچه سوالی داشتید با کارشناسان کالا آرسی ۰۲۱۸۸۲۲۶۰۷۸ مطرح کرده تا جهت خرید موفق شما را راهنمایی کنند.

این مقاله برگرفته شده از وب سایت Kalarc.ir می باشد.