فریم و بدنه کوادکوپتر

فریم کوادکوپتر ،  بدنه و پوسته کوادکوپتر ، قاب کوادکوپتر ، قطعات یدکی کوادکوپتر ، پوسته کوادکوپتر ، فریم کوادکوپتر ، بدنه کوادکوپتر

فریم چیست؟

فریم به معنای قاب یا پوسته در واقع چهارچوب اصلی و شاسی اصلی یک مولتی روتور است که کلیه تجهیزات بر روی آن نصب می گردند ، یک فریم خوب باید مقاوم و سبک باشد تا بتواند علاوه بر ضربه پذیری متناسب ، فضای کافی برای نصب تجهیزات را داشته باشد.

فریم کوادکوپتر ، پوسته و بدنه کوادکوپتر ، قاب کوادکوپتر ، قطعات یدکی کوادکوپتر ، پوسته کوادکوپتر ، فریم کوادکوپتر ، بدنه کوادکوپتر

فریم کوادکوپتر

اهمیت فریم کوادکوپتر ، بدنه یا پوسته متناسب

زمانی که صحبت از یک کوادکوپتر یا هلی شات می شود اولین چیزی که در ذهن تداعی می گردد یک فریم کامل با تجهیزات تکمیلی مولتی روتور خواهد بود ، اهمیت یک فریم متناسب زمانی مشخص می گردد که بتواند تمامی نیازهای شما را در زمینه پرواز و نصب تجهیزات براورده سازد ، آیرودینامیک و فیزیک ساخت فریم نیز بسیار مهم است زیرا اگر آیرودینامیک در ساخت پوسته یا فریم رعایت شود علاوه بر کیفیت بهتر پرواز ، تلفات انرژی به حداقل خواهد رسید.

اهمیت فریم و بدنه کوادکوپتر یا پوسته متناسب

اهمیت فریم و بدنه کوادکوپتر یا پوسته متناسب

جنس و متریال ساخت فریم هلی شات

جنس و متریال ساخت فریم کوادکوپتر باید علاوه بر مقاوم بودن ، سبک هم باشد امروزه اکثر فریم های کوادکوپتر ها از جنس پلی کربنات ، PVC ، ABS و همچنین در بهترین متریال ساخت از جنس تمام کربن ساخته می شوند تا مقاومت و ضربه پذیری آن دو چندان شده و در عین حال بسیار سبک و مقاوم باشد.

جنس و متریال ساخت فریم کوادکوپتر باید علاوه بر مقاوم بودن ، سبک هم باشد امروزه اکثر فریم های کوادکوپتر ها از جنس پلی کربنات ، PVC ، ABS و همچنین در بهترین متریال ساخت از جنس تمام کربن ساخته می شوند.

جنس و متریال ساخت فریم مولتی روتور

بهترین فریم ها برای ساخت کوادکوپتر

چنانچه قصد ساخت و طراحی کوادکوپتر را دارید ، یکی از مهمترین انتخابهایی که باید انجام دهید انتخاب فریم مناسب و دقیق می باشد ، زیرا یک فریم مناسب میتواند کیفیت پرواز دستگاه شما را تحت شعاع قرار داده و باعث افزایش کیفیت ساخت باشد.

امروزه فریم های کربنی بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند ، این فریمها بسیار سبک و مقاوم هستن و از جنس کربن ساخته می شوند ، فریمهای کربنی از نظر قیمتی تقریبا جزو فریمهای گران محسوب می گردند ، و بیشتر برای ساخت کوادکوپترهای سرعتی ، کوادکوپترهای مخصوص فیلم برداری یا هلی شات مورد استفاده قرار میگیرند ، اما اگر میخواهید یک کوادکوپتر با حداقل قیمت بسازید پیشنهاد ما استفاده از فریمهای پلاستیکی یا PVC است ، البته میتوانید از فریمهای آلومینیومی نیز استفاده کنید فریمهای پلاستیکی و آلومینیومی از نظر قیمتی مقرون به صرفه تر هستند و کیفیتشان عالی است.

فروشگاه کالا آرسی با ارائه انواع فریم آماده و همچنین پشتیبانی از فریم کوادکوپترهای شرکتی و آماده پرواز در خدمت علاقه مندان به کوادروتور می باشد.

چنانچه قصد ساخت و طراحی کوادکوپتر را دارید ، یکی از مهمترین انتخابهایی که باید انجام دهید انتخاب فریم مناسب و دقیق می باشد ، زیرا یک فریم مناسب میتواند کیفیت پرواز دستگاه شما را تحت شعاع قرار داده و باعث افزایش کیفیت ساخت باشد.

بهترین فریم ها برای ساخت کوادکوپتر و فریم های آماده

فروشگاه کالا آرسی و ساپورت قطعات یدکی

قطعات یدکی مهمترین بخش تامین نیاز کاربران و علاقه مندان به صنعت آرسی خواهد بود ، فروشگاه کالا آرسی با ارائه انواع قطعات یدکی محصولات از جمله فریم یا پوسته کوادکوپترهای ساخت شرکتهای مختلف همانند سایما ، WLTOYS ، محصولات کمپانی DJI و همچنین انواع فریم کربن و فریمهای پلی کربنات و آلومینیومی جهت ساخت و طراحی انواع کوادکوپتر و مولتی روتور در خدمت علاقه مندان به صنعت مدل و آرسی و همچنین قطعات یدکی تخصصی هلی شات می باشد.

فروشگاه کالا آرسی و ساپورت قطعات یدکی انواع کوادکوپتر و فریم و بدنه کوادکوپتر و پوسته اصلی کوادکوپتر.

فروشگاه کالا آرسی و ساپورت قطعات یدکی