درباره کالا آرسی

محصولات رادیو کنترل که به آنها اصطلاحا RC یا آرسی نیز گفته می شود، به هر وسیله ای که بتواند از طریق فرکانس و طول موجهای رادیویی از راه دور هدایت شود RC یا رادیو کنترل یا آرسی گفته می شود.

کالا آرسی پیشرو در خدمات هابی

کالا آرسی پیشرو در خدمات هابی

کالا آرسی چیست؟

کالا آرسی یک شرکت است، پیش از آنکه بخواهیم فروشنده محصولات رادیو کنترلی و محصولات سرگرمی باشیم، مدلر بوده ایم و هستیم و خواهیم بود ، مدلر اصطلاحا به فرد یا افرادی گفته می شود که در زمینه مدل سازی و ساخت فعالیت داشته باشد ، مدلهای پروازی ، مدلهای زمینی و مدلهای داخل آب ، همه جزو یک رشته از فن و علم می شوند، صنعت مدل سازی در دنیا بسیار صنعت مهمی است، زیرا قبل از ساخت هر وسیله در سایز بزرگ و سایز اصلی ، ابتدا آن را شبیه سازی واقعی مینمایند، شبیه سازی یک وسیله را مدل سازی یا ماکت سازی می گویند.

تفاوت مدل سازی با ماکت سازی

ماکت سازی و مدل سازی دو رشته بسیار شبیه به هم می باشند که اغلب اوقات به جای هم اشتباه می گیرند، اما ماکت سازی به شاخه از علم و هنر گفته می شود که از یک ساختمان ، یا یک وسیله در ابعاد کوچکتر شبیه سازی می گردد و ماکت صرفا تجهیزات ندارد، اما در صنعت مدل سازی تمامی جزییات آن وسیله مورد نظر به صورت کاملا واقعی ولی در ابعاد کوچکتر ساخته و نصب می گردند، مثل هواپیمای مدل ، ماشین مدل ، قایق یا زیر دریایی مدل و…..
بنابراین کالا آرسی قبل از آنکه بخواهد فروشنده کالای آرسی باشد یک مدلر است و با تجربه ای بالغ بر ۱۵ سال فعالیت مستمر در زمینه مدل سازی در این زمینه فعالیت داشته است.

کالا آرسی در مرحله بعدی یک مشاور است، خیلی از علاقه مندان به صنعت مدلسازی و سرگرمیهای رادیو کنترل وقتی وارد این حیطه می گردند، نیاز به مشاور و راهنما دارند تا بتواند به علایق آنها جهت داده و در مسیر صحیح آنها را راهنمایی سازد، بنابراین کالا آرسی سعی خواهد نمود در زمینه سرگرمیهای مدل و مدلسازی و همچنین سرگرمیهای رادیو کنترلی مشاور شما باشد تا بتوانید به صورت کاملا صحیح و منطقی ایده و علاقه خود را دنبال کنید

کالا آرسی در مرحله آخر فروشنده است!

فروشندگی محصولات آرسی تخصص کالا آرسی است، با توجه به فراگیر شدن تفریحات و سرگرمیهای رادیو کنترلی در کشور عزیزمان ایران، بر آن شدیم تا با واردات مستقیم کالا و قطعات و همچنین تهیه و تولید محصولاتی که بتوان به صورت بومی سازی شده در کشور تولید کرد ، در خدمت شما عزیزان باشیم.

بنابراین فروشگاه فوق تخصصی کالا آرسی در زمینه ساخت ، مشاوره ساخت ، خرید و مشاوره خرید انواع محصولات رادیو کنترلی اعم از هواپیما ، هلیکوپتر، ماشین ، قایق و….. کنترلی در خدمت علاقه مندان به این رشته می باشد.

کالا آرسی از سال ۱۳۷۹ در زمینه ساخت مدل علی الخصوص ساخت هواپیماهای رادیو کنترل فعالیت مستمر داشته است و با تولید و آموزش انواع کیتهای پروازی به صورت ARF و RTF در زمینه تولیدات این محصول فعال بوده است ، باتوجه به فراگیر شدن و در دسترس بودن تفریحات و سرگرمیهای کنترلی و پیشرفت چشمگیر فناوری باتریهای لیتیومی ، و تامین قطعات و لوازم مورد نیاز علاقه مندان به این نوع سرگرمی از سال ۱۳۹۱ به صورت تخصصی در زمینه واردات و تولیدات محصولات و قطعات رادیو کنترلی به فعالیت در این زمینه پرداختیم

هم اکنون کالا آرسی با کادری مجرب در زمینه مشاوره و فروش قطعات و تجهیزات و انواع وسایل سرگرمی در خدمت شما عزیزان می باشد، واحد فنی و خدمات پس از فروش ، در زمینه انجام خدمات فنی و پشتیبانی بعد از فروش محصولات در خدمت شما خواهد بود.

شما میتوانید با مراجعه به بخشهای مختلف وب سایت کالا آرسی اطلاعات لازم و جامع در مورد هر محصول را بدست بیاورید و همچنین اگر نیاز به مشاوره داشتید با مشاوران کالا آرسی تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید، در نهایت میتوانید از طریق بخش سفارش کالا ، محصول و قطعه مورد نظر خود را سفارش داده و به صورت آنلاین وجه آن را پرداخت نمایید و یا درمحل دریافت کرده و سپس وجه آن را پرداخت نمایید.
توجه داشته باشید کالا آرسی فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست!

کالا آرسی فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست!

شما میتوانید مقالات آموزشی و اخبار روز را درمورد تکنولوژیهای جدید صنعت آرسی در وب سایت کالا آرسی مطالعه نمایید و به بحث و تبادل نظر در این رابطه بپردازید.

امید است با عنایت خداوند متعال و یاری شما عزیزان بتوانیم خدماتی شایسته و در خور شان مشتریان عزیز ارائه نماییم.

جهت تماس با ما میتوانید با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل نمایید.

بخش فروش: ۰۲۱۸۸۲۲۶۰۷۸

بخش پشتیبانی فنی: ۰۲۱۸۸۲۲۶۰۷۹

بخش انبار داری: ۰۲۱۳۳۳۰۴۸۷۵