نکات کلیدی در رابطه با خرید هلی شات

هلی شات ، هلی شات چیست؟! چرا باید هلی شات بخریم؟ ، نکات کلیدی جهت خرید هلی شات ، هلی شات تخصصی ، هلی شات حرفه ای ، راهنمای خرید انواع هلیشات ، آموزش تخصصی و حرفه ای کار با هلی شات

همانطور که در مقاله هلی شات چیست به ماهیت هلیشات و نحوه کار با آن پرداختیم ، در این مقاله سعی میکنیم نکات بسیار مهم و کلیدی ای را جهت خرید هلی شات به شما دوستان عزیز آموزش دهیم تا بتوانید با دقت بیشتر و هزینه ای مناسب یک کوادکوپتر مخصوص تصویر برداری یا هلیشات تهیه نمایید ، پس با ما همراه باشید.

هلی شات ، هلی شات چیست؟! چرا باید هلی شات بخریم؟ ، نکات کلیدی جهت خرید هلی شات ، هلی شات تخصصی ، هلی شات حرفه ای ، راهنمای خرید انواع هلیشات ، آموزش تخصصی و حرفه ای کار با هلی شات.

نکات کلیدی در رابطه با خرید هلی شات

(پیش از آنکه تصمیم به خرید هلی شات بگیرید باید از خودتان چند سوال بپرسید)

سوال اول : برای چه نوع کاری میخواهم هلی شات بخرم؟ استفاده شخصی یا آماتور یا استفاده حرفه ای یا تجاری؟

سوال دوم : کیفیت تصویر هوایی برای شما چقدر مهم است؟ آیا حاضرید برای دریافت یک کیفیت بی نظیر هزینه کنید؟

سوال سوم : آیا قبلا با کوادکوپتر یا پهپاد پرواز کرده اید؟ و اینکه چقدر با نحوه پرواز این نوع از پرنده ها آشنایی دارید؟

سوال چهارم : به چه نوع کوادکوپترهایی هلی شات گفته می شود؟

در ابتدا و قبل از انتخاب و خرید کوادکوپتر مخصوص هلی شات باید با دقت به این سوالها پاسخ دهیم تا بتوانیم یک انتخاب دقیق و جامع را داشته باشیم.

ببینید دوستان عزیز ، بگذارید تا کمی راحت تر با شما صحبت کنیم ، قبل از هر اقدامی جهت تهیه و خرید یک هلی شات باید ببینید که اصلا هدف شما از خرید این نوع از دستگاه ها چیست؟

پیش از آنکه تصمیم به خرید هلی شات بگیرید باید از خودتان چند سوال مهم و حیاتی بپرسید که واقعا هدف از خرید هلی شات چیست؟

پیش از آنکه تصمیم به خرید هلی شات بگیرید باید از خودتان چند سوال بپرسید

نکات کلیدی جهت خرید هلی شات یا خرید پهپاد

اگر برای مصارف تفریحی و سرگرمی نیاز به خرید یک محصول دارید باید به یک اصل مهم در این امر توجه نمایید ، کیفیت بالا = هزینه بالا یک ضرب المثل معروف میگوید هر چقدر پول بدیم آش میخوریم ، دقیقا در این مورد هم مصداق دارد ، در واقع اگر برای خرید یک هلی شات نیازمند کیفیت بالا هستید باید هزینه بالا هم انجام دهید ، زیرا شما برای خرید یک تکنولوژی میخواهید هزینه کنید ، بنابراین با هزینه بیشتر کیفیت بالاتر و آپشنهای بیشتری دریافت خواهید کرد.

باید توجه داشته باشید که اگر آماتور هستید آیا واقعا هزینه های گزاف برای خرید کوادکوپتر کار عاقلانه ای است یا خیر؟

گام اول جهت ورود به دنیای هلی شاتها خرید یک کوادکوپتر مبتدی برای شروع کار و آموزش پرواز با این نوع از عمود پروازها است.

گام اول خرید کوادکوپتر با قیمت مناسب

بودجه مناسب خرید هلی شات مناسب !

همه اینها بستگی به بودجه شما دارد ، خیلی از افراد مبتدی ترجیح میدهند برای شروع هم هزینه کرده و یک دستگاه حرفه ای تهیه کنند ، اما اگر بودجه شما کافی نیست و در این زمینه کاملا مبتدی هستید بهتر است روی گزینه های دیگر فکر کنید و با یک هزینه معقول یک دستگاه هلی شات مناسب و با کیفیت قابل قبول تهیه کرده و با تمرین خود را برای خرید هلی شات حرفه ای آماده سازید.

اما چنانچه میخواهید برای یک کار حرفه ای یا تجاری اقدام به خرید هلی شات کنید ، اینبار کمی باید متفاوت تر به موضوع نگاه کرد ، زمانی که بحث حرفه ای بودن به میان می آید ، کیفیت حرف اول را خواهد زد ، خیلی از دوستانی که قصد خرید کوادکوپتر دارند از ما سوال می پرسند که آیا می شود با هزینه کم یک هلی شات حرفه ای خریداری کرد؟

گام بعدی برای خرید هلی شات این است که با یک بوجه مناسب بتوانید بهترین کوادکوپتر یا پهپاد را برای خود تهیه نمایید.

بودجه مناسب خرید هلی شات مناسب

ببینید دوستان اگر بخواهیم در این مورد هم با شما صادقانه سخن بگوییم ، باید گفت خیر ! در واقع اگر قصد دارید تا خودتان را سرگرم کنید شاید بتوانید یک دستگاه اسباب بازی تهیه کرده و با آن تفریحی تصویر برداری هم انجام دهید ، اما هیچگاه نمیتوان گفت با یک هزینه کم میتوان یک هلی شات حرفه ای تهیه کرد.

بنابراین اگر قصد دارید تا برای مصارف حرفه ای و تجاری اقدام به خرید یک محصول ایده آل نمایید باید در این مورد هزینه کنید ، به جرات میتوانیم بگوییم کلیه محصولات DJI در این زمینه حرف اول را می زنند ، کمپانی DJI بدون هیچ اغراقی محصولی را ارائه میکند که شما انتظارش را دارید ، در واقع تمامی نیازهای شما را در زمینه هلی شات حرفه ای برطرف می کند.

فروشگاه کالا آرسی به عنوان نماینده رسمی محصولات DJI در این خصوص در خدمت شما خواهد بود ، ما بدون هیچ تعصب خاصی محصولات DJI را در جهت پروژه های حرفه ای به شما پیشنهاد می دهیم زیرا در این زمینه بسیار قوی و عالی کار کرده اند و به جرات میتوانیم بگوییم تا کنون در زمینه ارائه انواع هلی شات حرفه ای و ساپورت قطعات یدکی و خدمات پس از فروش رقیب نداشته است.

محصولات کمپانی DJI به عنوان بزرگترین تولید کننده تخصصی هلی شات بهترین انتخاب جهت خرید یک هلی شات حرفه ای خواهد بود.

محصولات کمپانی DJI بزرگترین تولید کننده تخصصی هلی شات

برای خرید هلی شات کیفیت باید برایتان مهم باشد!

سوال بعدی که در این زمینه مطرح می شود این است که کیفیت تصویر برداری برای شما چقدر مهم است؟ و برای دریافت یک کیفیت عالی حاضرید چقدر هزینه کنید؟

شاید خیلی از دوستان و علاقه مندان به دنبال تصویر برداری نباشند و بیشتر جنبه تفریحی و سرگرمی آن برایشان اهمیت دارد ، اگر جزو این دسته از افراد هستید ، میتوانید با هزینه ای بسیار متعادل یک کوادکوپتر عالی و حرفه ای را داشته باشید ، اما زمانی که بحث تصویر و کیفیت مطرح می شود برای خیلی از افراد کیفیت تصویر حرف اول را خواهد زد ، توصیه ما به این دسته از دوستان خرید یک دستگاه حرفه ای می باشد.

برای دستگاه حرفه ای باید با دقت و مشاوره دقیق و صحیح انتخاب نهایی را انجام دهید.

برای خرید هلی شات کیفیت باید برایتان مهم باشد و برای کیفیت عالی باید هزینه کنید این یک واقعیت است.

برای خرید هلی شات کیفیت باید برایتان مهم باشد!

آیا تا کنون با کوادکوپتر پرواز داشتید؟

نکته بسیار مهم دیگر در مورد تهیه هلی شات این است که آیا قبلا با کوادکوپتر پرواز داشته اید؟ و چقدر با این نوع از عمود پرواز ها آشنا هستید؟

خیلی از دوستان فکر میکنند که پرواز با کوادکوپتر کار بسیار ساده ای است ، و با چند بار تمرین میتوانند یک خلبان حرفه ای شوند ، اما این طرز فکر کاملا اشتباه است ، شاید پرواز با هلی شات ساده به نظر برسد و اینکه با تمرین و ممارست بتوانید حرفه ای شوید اما جالب است بدانید که حرفه ای ترین خلبانان کوادکوپتر و هلی شات کاران همچین ادعایی ندارند !

به طور کلی راندن هر وسیله ای نیاز به مهارت دارد ، پرواز نیز جزو همین مهارت هاست ، اگر کمی واقع بین باشیم میبینیم که پرواز با هلی شات یک مهارت خاص نیاز دارد ، این مهارت به سادگی قابل دستیابی نیست مگر اینکه توسط اصول صحیح و تمرین فراوان آن را بدست بیاورید.

یکی از مهمترین بخشهای تهیه و خرید هلی شات این است که آیا با کوادکوپتر یا هلیشات پرواز داشته اید؟ آموزش تخصصی پرواز با هلی شات بسیار مهم است.

آیا تا کنون با هلی شات یا کوادکوپتر پرواز داشته اید؟

هلی شات حرفه ای بخریم یا هلی شات مبتدی؟

اشتباهی که خیلی از علاقه مندان مرتکب می شوند ، این است که ابتدا یک پرنده حرفه ای تهیه می کنند و سعی میکنند با همان دستگاه تمرین کرده و مطمئنا در صورتی که هیچ آشنایی خاصی با کوادکوپتر ندارند ، به پرنده یا خود و حتی اطرافیانشان آسیبهای جدی وارد می کنند.

پس توجه داشته باشید که صحیح ترین اصول آموزش پرواز با هلی شات ابتدا توسط مربی که مهارت لازم را در این زمینه دارد انجام می پذیرد ، زیرا مربیان این رشته تمامی تجربه خود را که ممکن است سالها وقت و هزینه برای آن صرف کرده باشند ، در اختیار شما قرار داده تا بتوانید با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را دریافت کنید.

اگر کمی حرفه ای شدید بهتر است از یک هلی شات حرفه ای و تخصصی با سیستم خلبان خودکار استفاده نمایید تا لذت پرواز را درک کنید.

یک هلی شات حرفه ای و تخصصی با سیستم خلبان خودکار

بعد از اینکه اصول تئوریک و اصول عملی کار با هلی شات را آموزش دیدید حال نوبت آموزشها و تمرینات عملی می باشد ، که توصیه میکنیم برای این مرحله از یک کوادکوپتر مناسب و ارزان قیمت استفاده نمایید.

لطفا توجه داشته باشید که پرواز با کوادکوپتر گام اول است ، زمانی که شما بتوانید کوادکوپترتان را به درستی در آسمان هدایت کنید و به سلامت لندینگ نمایید ، تازه گام نخست را برداشته اید ! زیرا گام بعدی تصویر برداری صحیح توسط آن می باشد ، تصویر برداری یک هنر است که باید دید هنری و ذهن ایده پرداز و خلاقی داشته باشید ، زمانی که شما دوربین خود را به پرواز در میاورید ، دریچه جدیدی از هزاران زاویه دید حرفه ای بدست خواهید آورد که تلفیق و آنالیز دقیق ترین زاویه جهت ارائه بهترین شات بستگی به ذهن و نوع دید شما خواهد داشت.

برای شروع بهتر است از یک هلی شات مبتدی با قیمت مناسب استفاده کنیم تا برای پرواز با یک نمونه حرفه ای کاملا آمادگی داشته باشیم.

نمونه یک هلی شات مبتدی با قیمت مناسب

به زودی در یک مقاله تخصصی سعی میکنیم تا اصول پرواز صحیح با کوادکوپتر و تصویر برداری هوایی با هلی شات را به صورت دقیق برای شما شرح دهیم.

و سوال آخر اینکه به چه نوع از کوادکوپتر ها یا مولتی روتورهایی هلی شات گفته می شود ؟

همانطور که در مقاله هلی شات چیست؟ به طور مفصل در این خصوص صحبت کردیم ، در این قسمت فقط به صورت گذرا در مورد هلی شات صحبت می کنیم.

هر وسیله پرنده که مجهز به دوربین جهت تصویر برداری و عکاسی باشد را به اصطلاح هلی شات می گویند ، واژه پهپاد نیز در این خصوص به کار می رود که شاید واژه صحیحی نباشد ، زیرا پهپاد نوعی پرنده هدایت پذیر از دور می باشد که میتواند برای هر نوع ماموریتی به کار گرفته شود ، ما در این قسمت با پهپادهایی سرو کار داریم که به جهت تصویر برداری هوایی و مصارف سرگرمی و تفریحی مورد استفاده قرار می گیرند ، یه این نوع از کوادکوپترها هلی شات گفته می شود.

هر وسیله پرنده که مجهز به دوربین جهت تصویر برداری و عکاسی باشد را به اصطلاح هلی شات می گویند ، واژه پهپاد نیز در این خصوص به کار می رود که شاید واژه صحیحی نباشد.

به چه نوع از کوادکوپتر ها یا مولتی روتورهایی هلی شات گفته می شود ؟

شاید بتوان روی هر نوع وسیله پرنده ای همانند هلیکوپتر کنترلی ، هواپیما کنترلی و… دوربین نصب کرد ، اما دوربینی که بر روی عمود پروازها یا مولتی روتورها نصب می گردد قابلیت مانور دهی بیشتری جهت ثبت تصاویر خواهد داشت ، زیرا این نوع از پرنده ها بدون نیاز به فضای خاصی جهت تیکاف و لندینگ و همچنین قابلیت پرواز در یک نقطه ثابت و پایداری پروازی بی نظیر بسیار مناسب مصارف هلی شات می باشند ، از این رو گاهی اوقات واژه کوادکوپتر به جای هلی شات یا پهپاد تصویر برداری استفاده می شود ، در مقاله مقایسه کوادکوپتر با هگزاکوپتر به صورت مفصل در مورد انواع عمود پروازها صحبت کردیم همچنین در بخش مولتی روتور به صورت کاملا تخصصی مولتی روتورها را به چالش کشیدیم و انواع آن را به همراه توضیح تخصصی خدمت شما علاقه مندان معرفی کردیم بنابراین اگر خواهان بدست آوردن اطلاعات بیشتری در این خصوص هستید به لینکهای مربوطه مراجعه کنید.

معرفی مولتی روتورهای مخصوص هلیشات به صورت تخصصی در وب سایت کالا آرسی.

معرفی مولتی روتورهای مخصوص هلیشات

و اما سخن آخر با علاقه مندان و خریداران هلی شات

کوادکوپترها و عمود پروازها به عنوان یک وسیله جدید و پر مصرف به زودی تمامی نیازهای بشر در خصوص تصویر برداری هوایی ، حمل و نقل داخل شهری یا حتی بین شهری ، دستیابی به مناطق صعب العبور و… بر طرف خواهند کرد ، این تکنولوژی جدید که خیلیها به عنوان پهپاد آن را می شناسند زندگی بشر را متحول خواهد کرد ، اما اگر برای مصارف حرفه ای نیازمند تهیه یک هلی شات هستید و یا خواهان خرید کوادکوپتر برای مصارف تفریحی هستید بهتر است قبل از خرید ابتدا با توجه به بودجه ای که در نظر دارید بین مدلها چند مدل را برگزینید و سپس به مقایسه آنها بپردازید ، در نهایت انتخاب خود را نهایی کرده و با خرید یک مولتی روتور مناسب به دنیای پرواز DRONE ها قدم بگذارید.

اگر برای کار تخصصی نیاز به خرید هلی شات دارید و در این زمینه تجربه ای ندارید بهتر است ابتدا برای چند ماهی از یک مدل ساده و قیمت مناسب استفاده کنید تا در این زمینه اطلاعات بیشتر و تجربه کسب نمایید سپس اقدام به خرید یک هلی شات حرفه ای کنید ،کارشناسان کالا آرسی در این مورد شما را راهنمایی خواهند کرد.

تصویر برداری هوایی و علاقه مندان به این رشته با انواع هلی شات تخصصی و زاهنمایی خرید در فروشگاه کالا آرسی.

تصویر برداری هوایی با هلی شات تخصصی

در نهایت میتوانید با مراجعه به لینکهای زیر در مورد کوادکوپتر یا هلی شات مورد نظرتان اطلاعات دقیق و جامعی بدست بیاورید ، سعی کنید قبل از اینکه تماس بگیرید ابتدا مدلها و مشخصات آنها را مطالعه نمایید ، بارها شده است که مشتریان گرامی بدون مطالعه مقالات سایت تماس گرفته و پرسیده اند ما هیچ اطلاعاتی در زمینه کوادها نداریم و نمیدانیم کدام هلی شات خوب است ، کدام کوادکوپتر برای ما مناسب است؟

این در حالی است که اگر کمی وقت بزارید و مطالعه کنید اطلاعات بسیار خوبی بدست میاورید ، توجه کنید که این شما هستید که باید با توجه به بودجه و مورد استفاده ای که میخواهید داشته باشید ، میتوانید بهترین برند و بهترین مدل را برای خود برگزینید ، اگر در بین مدلها نیاز به بررسی تخصصی داشتید آن زمان مطمئن باشید که مشاوره با کارشناسان کالا آرسی بهترین راه گشا برای شما خواهد بود.

به طور کلی ما کوادکوپتر یا هلی شات بد نداریم ، اگر کسی از خرید خود ناراضی باشد مطمئنا مورد مناسبی را برای خود انتخاب نکرده است ، و تنها دلیل اینکه انتخاب نتوانید مورد مناسبی را برای خود برگزینید عدم مطالعه صحیح و عدم آگاهی و اطلاعات کافی در این زمینه میتواند باشد ، پس قبل از انتخاب و خرید سعی کنید اطلاعات خود را در این مورد افزایش دهید تا بهترین خرید را داشته باشید ، کارشناسان کالا آرسی با شماره تماس ۰۲۱۸۸۲۲۶۰۷۸ در این زمینه به شما مشاوره خواهند داد ، بهترین مشاوره زمانی اتفاق میوفتد که شما از اطلاعات اولیه مناسبی برخوردار باشید.

برای بدست آوردن اطلاعات جامع و کامل در مورد کوادکوپترها ،پهپادها و هلی شات ها به لینکهای زیر مراجعه فرمایید.

کوادکوپتر های مبتدی ارزان قیمت ، خرید کوادکوپتر ارزان ، فروشگاه کالا آرسی کوادکوپترهای نیمه حرفه ای ، خرید پهپاد نیمه حرفه ای ، تکنولوژی کوادکوپترهای نیمه حرفه ای در فروشگاه کالا آرسی. کوادکوپتر حرفه ای ، پهپاد حرفه ای ، خرید کوادروتور حرفه ای ، قیمت پهپاد حرفه ای ، کارایی و تکنولوژی بالا در پهپادهای حرفه ای در کالا آرسی