جشنواره نوروزی فروش کوادکوپتر کالا آرسی آغاز شد

جشنواری نوروزی فروش کوادکوپتر در کالا آرسی

جشنواره نوروزی فروش کوادکوپتر در فروشگاه کالا آرسی آغاز شد ، در این جشنواره منتظر تخفیف های استثنایی کالا آرسی باشید ، جشنواره نوروزی کالا آرسی از تاریخ ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۶ شروع شده و تا آخر تعطیلات نوروزی ۱۳۹۷ پا برجاست ، شما میتوانید کلیه محصولاتی که به ترتیب شامل تخفیف می شوند را با تخفیف ویژه خریداری نمایید.

جشنواره نوروزی فروش کوادکوپتر در فروشگاه کالا آرسی آغاز شد ، به مناسبت نوروز 1397

مقدار تخفیفهای فروشگاه چقدر است؟

تخفیفهایی که فروشگاه کالا آرسی برای مشتریان گرامی در نظر گرفته است از ۱۰ الی ۳۰ درصد است که بسته به نوع محصول متفاوت خواهد بود و شامل انواع کوادکوپتر ، ماشین کنترلی ، هواپیما کنترلی و قطعات خواهد شد ، امید است با ارائه این تخفیفها بتوانیم گامی نوین و موثر در جهت رضایت شما همراهان گرامی برداریم.

کوادکوپترها انواع مختلفی دارند که امروزه در زمینه هلی شات و مولتی روتور از آنها استفاده می گردد ، یکی از مصارف کوادکوپترها به عنوان مصارف تفریحی و سرگرمی می باشد که در ایام تعطیلات میتواند اوقات فراغت خوبی را برای شما رقم بزند ، به همین جهت در جشنواره نوروزی کالا آرسی میتوانید با بهترین قیمت یک کوادروتور استثنایی خریداری کرده و از آن لذت ببرید.

همواره شما میتواند جهت مشاوره برای خرید کوادکوپتر با شماره تماسهای بخش فروش ۰۲۱۸۸۲۲۶۰۷۸ و ۰۲۱۸۸۲۲۶۰۷۹ تماس بگیرید ، فروشگاه کالا آرسی پیشرو در زمینه خدمات هلی شات و کوادروتور می باشد.