تفاوت کوادکوپتر اسپارک استاندارد و اسپارک کمبو

تفاوت کوادکوپتر اسپارک استاندارد و کوادکوپتر اسپارک کمبو چیست؟

یکی از سوالاتی که بسیاری از علاقه مندان به کوادکوپتر خصوصا محصولات کمپانی Dji از مشاورین کالا آرسی می پرسند این است که فرق بین کوادکوپتر اسپارک در پک استاندارد با پک کمبو در چیست؟

برای پاسخ به این سوال سعی کردیم در مقاله تفاوت کوادکوپتر اسپارک در پک کمبو و پک استاندارد ، به صورت مفصل در این مورد توضیح دهیم تا همه علاقه مندان پاسخ سوال خود را به صورت تخصصی دریافت کنند

برای این منظور بهتر است تا اول به سوال زیر پاسخ دهیم:

سیاستهای شرکت Dji به چه صورتی طبقه بندی می گردد؟

کمپانی Dji به عنوان بزرگترین تولید کننده هلی شات و پهبادهای غیر نظامی و کوادکوپترهای حرفه ای بر این باور است که از هر محصول باید در چند نسخه مختلف تولید شود تا همه بتوانند با توجه به نیاز امروز خود بهترین انتخاب را داشته باشند ، به عنوان مثال از کوادکوپتر فانتوم ۳ در چند ورژن مختلف تولید و عرضه شد ، همانند فانتوم ۳ استاندارد ، فانتوم ۳ پروفشنال ، فانتوم ۳ ادونس ، فانتوم ۳ ۴K که تمامی این نسخه ها فانتوم ۳ بودند اما با تغییرات بسیار اندک و محدود که کاملترین آنها فانتوم ۳ پروفشنال بود ، با توقف تولید کوادروتور فانتوم ۳ ، اینبار نوبت به کوادکوپتر فانتوم ۴ رسید که در چندین نسخه مختلف ارائه و عرضه شد ، اما مقایسه فانتوم با اسپارک یا مویک کمی ناعادلانه است ، زیرا با تغییرات ورژن در کوادکوپتر فانتوم ، آپشنهای کوادروتور فانتوم تغییر می کرد ، ولی با تغییر ورژن کوادکوپترهای تفریحی Dji همانند مویک و اسپارک ، آپشنها تغییر نمیکند!

بله درست متوجه شدید ، در کوادکوپتر مویک و کوادکوپتر اسپارک با تغییر ورژن ، آپشنها تغییری پیدا نخواهند کرد بلکه قطعات سخت افزاری آنها تغییر میکند.

حال باید در پاسخ به سوال دوستان عزیزی که پرسیدند فرق بیبن کوادکوپتر Dji-Spark در پک استاندارد و پک کمبو در چیست؟ باید گفت !

تفاوت کوادکوپتر اسپارک در پک کمبو و پک استاندارد

کوادکوپتر اسپارک استاندارد (Dji-Spark-Standard) شامل متعقات زیر می باشد:

کوادکوپتر اسپارک استاندارد

کوادکوپتر اسپارک استاندارد

(کوادکوپتر اسپارک – باتری ۱ عدد – شارژر USB + آداپتور شارژر – کیف فومی – دو عدد ملخ یدک)

کواد کوپتر اسپارک کمبو (Dji-Spark-Combo) شامل متعلقات زیر می باشد:

کواد کوپتر اسپارک کمبو

کواد کوپتر اسپارک کمبو

(کوادکوپتر اسپارک – ریموت کنترل – باتری ۲ عدد – شارژر USB + هاب شارژر – کیف فومی – کیف چرمی – ۴ عدد ملخ یدک – ۴ عدد گارد محافظ)

همانطور که اشاره شد کوادکوپتر اسپارک در پک کمبو شامل سخت افزارهای بیشتری نسبت به پک استاندارد می باشد و این در حالی است که از نظر آپشنهای نرم افزاری کاملا با هم برابری می کنند ، لازم به ذکر است که چنانچه به هر دلیلی خواهان خرید کوادکوپتر اسپارک پک استاندارد باشید میتواند در آینده برای آن ریموت کنترل ، باتری یدک ، ملخ یدک ، کیف ، گارد محافظ و سایر متعلقات را خرید نمایید و هیچ محدودیتی در این زمینه برای شما وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که Dji-Spark با وجود ریموت کنترل خود میتواند تا ۲ کیلومتر برد داشته باشد و چنانچه از اپلیکیشن Dji-Go-4 برای اتصال مستقیم اسپارک به تلفن همراه خود استفاده نمایید برد آن حدود ۱۰۰ متر خواهد بود ، البته توجه داشته باشید که شما در هر زمانی که اراده کنید میتوانید با تهیه یک ریموت کنترل برد دستگاه خود را تا ۲ کیلومتر افزایش دهید.

لطفا توجه فرمایید که تفاوت کوادکوپتر اسپارک در پک استاندارد و پک کمبو در کدام موارد می باشد ، امیدواریم که این مقاله مورد توجه شما عزیزان و علاقه مندان به مولتی روتور واقع گردد شما میتوانید با مراجعه به لینک خرید کوادکوپتر اسپارک در مورد این محصول اطلاعات کاملتری بدست بیاورید و برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کلیه محصولات جهت مشاوره با شماره تلفن بخش فروش کالا آرسی ۰۲۱۸۸۲۲۶۰۷۸ تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط