تریم کردن کواد کوپتر چیست؟

تریم کردن کواد کوپتر چیست و چگونه انجام می شود؟

اگر جز کاربران کوادکوپتر می باشید حتما این اصطلاح را تا به حال شنیده اید، که پرنده به تریم نیاز دارد ، یا پرواز کواد کوپتر شما تریم نیست!

تریم کردن کواد کوپتر اگر جز کاربران کوادکوپتر می باشید حتما این اصطلاح را تا به حال شنیده اید، که پرنده به تریم نیاز دارد

تریم کردن کواد کوپتر

اما تریم کردن یعنی چه؟

تریم کردن کواد کوپتر چیست و چگونه انجام میشود؟

سوالات بسیاری از هلیشات کاران می باشد در این مقاله قصد داریم تا شما را با تریم و نحوه استفاده از آن آشنا کنیم با کالا آرسی همراه باشید…

تریم به چه معناست؟

تریم به معنای متوازن و دقیق پرواز کردن است و در معنای ساده تر به معنای حفظ تعادل و توازن پرنده هنگام پرواز میباشد.

زمانی که شما در حال هدایت یک مولتی روتور هستید ممکن است در حین هاور پرنده ، متوجه شوید که کوادکوپتر متمایل به راست ، چپ، جلو یا عقب است و تعادل کافی ندارد ، در این جا پرنده نیاز به تریم کردن دارد.

تریم کردن یک پرنده تنها در زمان پرواز مشخص میشود اما در حالت کلی ، کوادکوپترهایی که به تازگی کالیبراسیون شده اند نیازی به تریم نخواهند داشت. کواد کوپترها معمولا در اثر شرایط خاص جوی و یا وجود امواجهای شدید ماهواره ای ، ممکن است متوازن پرواز نکنند و در این زمان نیاز به تریم شدن دارند.

تریم کردن کواد کوپتر چگونه است؟

برای تریم کردن کواد کوپتر در حال پرواز و حفظ تعادل پروازی ، کافیست توسط ریموت کنترل تریم را انجام دهید. در اکثر کوادکوپترها به ویژه کوادکوپترهای سایما ، طریقه تریم کردن به ک شکل میباشد.

به طور کلی وقتی پرنده شما به یکی از سمتها متمایل است تنها کافیست با فشردن دکمه روی ریموت کنترل و با دادن دستوری خلاف جهت تمایل پرنده، مولتی روتور را تریم کرده و تعادل پروازی را به روال قبل برگردانیم

در کوادکوپترهای سری سایما بر ربوی ریموت کنترل ۴ دکمه تعبیه شده است، با فشردن هرکدام و تکرار آن در چندین بار و با شنیدن صدای بوق پرنده، متوجه میشوید که عمل تریم انجام شده است.

به همین آسانی میتوانید پرنده خود را تریم کنید تا توازن پرواز در آن انجام پذیرد.

کلیپ آموزش تریم کواد کوپتر SYMA-X8HW لازم به ذکر است که ۹۵% کواد کوپترها به همین روش تریم می گردند

فروشگاه کالا آرسی با ارائه مقالات آموزشی در زمینه آموزش و پرواز کواد کوپتر و خرید کواد کوپتر در خدمت علاقه مندان به این رشته پر هیجان خواهد بود.

مطالب مرتبط