معرفی بهترین پهپادهای سال ۲۰۱۸

بهترین پهپاد ، خرید بهترین پهپاد ، بهترین کوادکوپتر ، کوادکوپتر حرفه ای ، هلی شات ، بهترین هلی شات ، خرید هلی شات تخصصی ، معرفی بهترین پهپاد ها و هلی شات های سال ۲۰۱۸ میلادی از نگاهی تخصصی و کاملا کارشناسی شده توسط فروشگاه کالا آرسی.

همه ساله با پیشرفت علم و فناوری ، مجله ها و رسانه های تخصصی سعی می کنند تا بهترین تکنولوژی های روز دنیا به صورت تخصصی بررسی کرده و ماه عسل این بررسی را برای انتخاب و خرید بهتر محصولات به مخاطبین معرفی نمایند ، کالا آرسی نیز به عنوان یک رسانه آنلاین دیجیتالی که در زمینه معرفی و فروش پهپاد و هلی شات یا کوادکوپتر که از انواع مبتدی آن تا انواع پیشرفته را موجود دارد ، سعی کرده تا طبق نظر کاربران و همچنین با توجه به تجربه چندین ساله در این زمینه به معرفی بهترین هلی شات یا پهپادهای سال ۲۰۱۸ بپردازد ، در این مقاله سعی میکنیم با معرفی بهترین کوادکوپتر های سال ۲۰۱۸ در خدمت شما عزیزان باشیم ، پس خواندن این مقاله را از دست ندهید.

بهترین پهپاد ، خرید بهترین پهپاد ، بهترین کوادکوپتر ، کوادکوپتر حرفه ای ، هلی شات ، بهترین هلی شات ، خرید هلی شات تخصصی ، معرفی بهترین پهپاد ها و هلی شات های سال 2018 میلادی از نگاهی تخصصی و کاملا کارشناسی شده توسط فروشگاه کالا آرسی.

بهترین پهپاد های سال ۲۰۱۸ از نظر کارشناسان فنی

بهترین پهپاد و بهترین هلی شات های سال ۲۰۱۸

اگر بخواهیم به صورت تخصصی در مورد پهپادها یا هلی شات صحبت کنیم باید از موارد مبتدی در این زمینه شروع کنیم ، زیرا تنها راه ورود به دنیای کوادکوپترهای حرفه ای ، استفاده از کوادکوپترهای مبتدی و نیمه حرفه ای می باشد ، تا شما را در زمینه پرواز و هدایت دستگاه به بهترین نحوه آموزش دهد.

خیلی از علاقه مندان با بخش فروش کالا آرسی تماس میگیرند و میخواهند بهترین کوادکوپترها را تا رنج قیمتی خاصی به آنها معرفی کنیم ، اگر مبتدی هستید و میخواهید وارد دنیای کوادکوپتر یا پهپاد شوید باید در نظر داشته باشید که زیاد هزینه نکنید ، بهتر است در ابتدا با یک دستگاه مبتدی یا نیمه حرفه ای استارت بزنید تا میزان علاقه مندی خود و تواناییهایتان را محک زده و اگر کوادکوپتر شما با مشکلی روبرو شد ، زیاد به جیبتان ضرر وارد نشود ، ما میخواهیم خیلی صادقانه شما را با معقوله خرید پهپاد آشنا کنیم.

اگر بخواهیم به صورت تخصصی در مورد پهپادها یا هلی شات صحبت کنیم باید از موارد مبتدی در این زمینه شروع کنیم ، زیرا تنها راه ورود به دنیای کوادکوپترهای حرفه ای ، استفاده از کوادکوپترهای مبتدی و نیمه حرفه ای می باشد.

بهترین پهپاد و بهترین هلی شات های سال ۲۰۱۸

بهترین پهپاد ها با قیمت پایین

اگر میخواهید در رنج قیمتی پایین و متوسط کوادکوپتر بخرید توصیه ما به شما انتخاب یکی از محصولات کمپانی سایما یا WLTOYS است ، زیرا هم قطعات یدکی آنها به راحتی قابل تهیه کردن است و هم قیمت بسیار مناسب و دوام بالای دارند ، به جرات میتوانیم بگوییم محصولات کمپانی SYMA در بین علاقه مندان بسیار محبوب هستند و جایگاه بسیار ویژه ای دارند و میتوانند جزو بهترین پهپاد های مبتدی به حساب بیایند ، کمپانی سایما و WLTOYS به عنوان اولین و بزرگترین تولید کنندگان Drone های اسباب بازی و نیمه حرفه ای هستند.

محصولات سری ۵ و سری ۸ سایما برای شروع بسیار مناسب هستند ، اگر مبتدی هستید بهتر است از یک کوادکوپتر سری ۵ سایما شروع کنید تا کم کم حرفه ای شوید ، در حال حاضر فول آپشن ترین کوادکوپتر ۲۰۱۸ سایما که در سری ۵ تولید شده است کوادکوپتر SYMA X5UW می باشد که به عنوان یک محصول مناسب و مبتدی با کیفیت قابل قبول می باشد و میتوانید از آن تا زمانی که وارد دنیای نیمه حرفه ای ها شوید استفاده کنید.

هلی شات مبتدی کوادکوپتر SYMA X5UW برترین پهپاد یا کوادکوپتر مبتدی در سال 2018 محصول کمپانی سایما

هلی شات مبتدی کوادکوپتر SYMA X5UW

معرفی بهترین هلی شات های نیمه حرفه ای

اگر بخواهید کمی پا را فراتر بگذاریم و وارد محصولات نیمه حرفه ای شویم کوادکوپترهای سری ۸ سایما یا سری ۳۰۰ WLTOYS می توانند بسیار مفید باشند و لحظات شما را هیجان انگیز نمایند ، به طور مثال بهترین کوادکوپترهای نیمه حرفه ای که در سال ۲۰۱۸ بسیار مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته اند مدلهای SYMA X8SW ، SYMA X8SW-D و در رده GPS دار میتوانیم به مدل SYMA X8 PRO اشاره کنیم که همگی جزو بهترین مدلهای نیمه حرفه ای سال ۲۰۱۸ می باشند.

پهپاد نیمه حرفه ای مدل SYMA X8SW-D با دوربین متحرک و کیفیت 8 مگا پیکسل با قابلیت برد مفید 500 متر در کالا آرسی.

پهپاد نیمه حرفه ای مدل SYMA X8SW-D با دوربین متحرک

هلی شات نیمه حرفه ای SYMA X8-PRO مجهز به GPS و دوربین با کیفیت 8 مگا پیکسل و گیمبال تک محوره موجود در کالا آرسی.

هلی شات نیمه حرفه ای SYMA X8-PRO مجهز به GPS

البته ناگفته نماند که کوادکوپترهای نیمه حرفه ای کمپانیهایی نظیر WLTOYS نیز بسیار با کیفیت هستند و از بهترین مدلهای این کمپانی میتوانیم به کوادکوپتر Q303-A ، و هلی شات Q393-A و همچنین Q333-A اشاره کنیم که در بحث نیمه حرفه ای ها حتی بسیار بالاتر از محصولات سایما قرار خواهند گرفت که جزو بهترین پهپاد ها هستند ، معمولا سریهای A در محصولات WLTOYS مجهز به مانیتور دریافت تصاویر هستند و کیفیتهای بسیار خوبی را میتوانند ارائه دهند ، خیلی از علاقه مندان میتوانند با ورود به دنیای نیمه حرفه ایها مسیر را برای ورود به دنیای پهپادهای حرفه ای برای خود هموار نمایند.

هلی شات نیمه حرفه ای Q303-A مجهز به مانیتور و دوربین با کیفیت ، دارای گیمبال تک محوره و سیستم بازگشت به خانه.

هلی شات نیمه حرفه ای Q303-A مجهز به مانیتور

هلی شات نیمه حرفه ای Q393-A مجهز به تلمتری هوشمند و دارای مانیتور و دوربین با کیفیت به همراه گیمبال تک محوره و برد مفید 500 متری.

هلی شات نیمه حرفه ای Q393-A مجهز به تلمتری هوشمند

هلی شات نیمه حرفه ای Q333-A طرح اینسپایر مجهز به بازوهای متجرک در 3 حالت ، دوربین 8 مگا پیکسلی به همراه مانیتور و سیستم اتوپایلوت هوشمند.

هلی شات نیمه حرفه ای Q333-A طرح اینسپایر

معرفی بهترین پهپادهای حرفه ای DJI

و اما نوبت معرفی هلی شاتهای برتر سال ۲۰۱۸ و محصولات حرفه ای است ، که در این قسمت به طور مفصل به معرفی آنها میپردازیم.

این روزها محبوبیت هلی شات ها اجتناب ناپذیر است ، طبق بررسی جامعی که مجله تکنولوژی امریکایی بر روی ۵۰۰۰ کاربر کوادکوپترها انجام داده اند محصولات dji از محبوبیت بسیار‌ ویژه ای برخوردارند.

بیشتر افرادی که از هلی شاتهای غیر از dji استفاده میکنند در تلاش هستند تا یکی‌ از محصولات این کمپانی مطرح را داشته باشند و بقیه افرادی که از دی جی آی استفاده میکنند بسیار راضی و‌ خرسند هستند.

کیفیت عالی ، تصاویر کاملا صاف و شفاف ، برد موثر بسیار عالی و ازهمه مهمتر پشتیبانی کامل از قطعات یدکی و لوازم جانبی باعث محبوبیت خاص محصولات DJI در سرتاسر جهان می باشد.

به جرات میتوانیم‌ بگوییم اولین و محبوبترین کوادکوپتر مخصوص هلی شات ، پهپاد فانتوم می باشد.

هلی شات حرفه ای فانتوم 2 (توقف تولید این محصول) به عنوان یک هلی شات حرفه ای ارزان قیمت با کارایی بسیار مناسب.

هلی شات حرفه ای فانتوم ۲ (توقف تولید این محصول)

فانتوم ۲ و ۳ که در سالهای اخیر طرفدارن بسیاری داشته اند اما با ورود تکنولوژی جدید ساخت پهپاد دیگر تولید و عرضه نمیشوند ، در‌حال حاضر فانتوم ۴ پروفشنال و فانتوم ۴ پروفشنال ورژن ۲ در صدر جدول علاقه مندیها قرار‌دارند.

هلی شات حرفه ای فانتوم 3 (توقف تولید این محصول) به عنوان یک هلی شات مجهز از کمپانی Dji

هلی شات حرفه ای فانتوم ۳ (توقف تولید این محصول)

هلی شات فوق تخصصی فانتوم 4 پروفشنال به عنوان یک کوادکوپتر بسیار حرفه ای با قابلیتهای بسیار بالا و برد مفید 7 کیلومتری و تایم پرواز 30 دقیقه.

هلی شات فوق تخصصی فانتوم ۴ پروفشنال

اما با پیدایش مویک ها و اسپارک دریچه ای جدید برای علاقه مندان به پهپادهای شخصی گشوده شد و با وجود اکسسوریهای مورد نیاز کاربران بر‌ روی پکهای کمبوی این محصولات باعث شد افرادی که به دنبال هلی شات شخصی هستند از این محصولات استقبال‌ گسترده ای کنند.

هلی شات فوق تخصصی مویک پرو پک کمبو با وجود 2 باتری یدک و کیف چرمی مجهز به دوربین 16 مگ با کیفیت تصویر برداری 4K.

هلی شات فوق تخصصی مویک پرو پک کمبو

با توجه به کیفیت و آپشنهای بسیار‌ قوی ای که بر روی هلی شات مویک ایر یا اسپارک لحاظ شده اند ، بسیاری از کاربران حرفه ای ترجیح‌ میدهند از این نوع کوادکوپترها حتی برای تصویربرداریهای حرفه ای استفاده کنند.

پهپاد شخصی و حرفه ای مویک ایر پک کمبو با برد مفید 4 کیلومتر و تایم پرواز 20 دقیقه به همراه دوربین 16 مگا پیکسل با کیفیت 4K به عنوان هلی شات تخصصی حرفه ای

پهپاد شخصی و حرفه ای مویک ایر پک کمبو

یکی از دلایل استقبال ایرانیها از مدلهای مویک و اسپارک ، قیمت مناسب و سخت افزارهای جانبی ای است که در پک کمبو و همراه این محصولات قرار گرفته و اراعه میشوند باتری یدک ، کیف چرمی ، هاب شارژر ، شارژر فندکی ، ملخ یدک و… جزو همین سخت افزارها هستند که با توجه به قیمت ارز، پکهای کمبو را بسیار مقرون به صرفه نموده اند.

هلی شات و پهپاد شخصی مخصوص سلفی اسپارک مجهز به دوربین 12 مگا پیکسلی و کیفیت تصویر برداری فول اچ دی به عنوان یک پهپاد حرفه ای در سال 2018 و بسیار محبوب.

هلی شات و پهپاد شخصی مخصوص سلفی اسپارک

اگر بخواهید به صورت جداگانه هر کدام از این قطعات را تهیه کنید باید هزینه بالایی پرداخت نمایید.
به همین جهت اگر بخواهیم محبوبترین پهپادهای سال ۲۰۱۸ را از نظر مردم ایران تقسیم بندی کنیم به ترتیب زیر‌میتوانیم نام ببریم:

۱- هلی شات فانتوم ۴ و فانتوم ۴ ورژن ۲
۲- هلی شات مویک پرو کمبو
۳- هلی شات مویک ایر کمبو
۴-  هلی شات اسپارک کمبو
۵- پهپاد تلو
۶- سایر کمپانیها همانند سایما

البته لازم‌ به ذکر است سایر کوادکوپترها همانند سایما میتوانند دریچه ورود به دنیای هلی شات تخصصی برای شما باشند.

هلی شات شخصی و اسباب بازی با کیفیت عالی Dji-Tello جدیدترین و محبوب ترین پهپاد سال 2018 محصول بی نظیر Dji

هلی شات شخصی و اسباب بازی با کیفیت عالی Dji-Tello

سخن آخر با خریداران هلی شات

در جمع بندی این مقاله باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که اگر قصد خرید هلی شات یا خرید کوادکوپتر را دارید و در این زمینه مبتدی هستید بهتر است از یک محصول سبک با قیمت مناسب شروع کرده تا مهارت خود را افزایش دهید ، سپس برای خرید یک محصول حرفه ای اقدام کنید ، بدون شک خرید یک محصول حرفه ای از DJI میتواند بسیار لذت بخش بوده و شما را به صورت رسمی وارد دنیای هلی شاتهای حرفه ای نماید ، لذا برای خرید محصولات این کمپانی و انتخاب مناسب ترین آن بهتر است مشاوره بگیرید ، ۰۲۱۸۸۲۲۶۰۷۸ بخش فروش و مشاوره کالا آرسی در خدمت شما خواهد بود.